Üye Paneli

Çankırı Devlet Hastanesi, Çankırı şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1946 yılından itibaren yataklı tedavi kurumu olarak hizmet veren hastanemiz “herkese eşit, kaliteli ve insanlık onuruna yakışacak hizmeti verme” ilkesini benimsemiş olarak bu konuda kurum olarak üzerine düşen vazifeyi yerine getirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Günümüzde tüm poliklinikler, 250 yataklı servis ve diğer hizmetlerimiz Kırkevler Mahallesinde bulunan iki binamızda hizmet vermektedir.

Çankırı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çankırı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kırkevler Mah. Kastamonu Cad. No:236/1 Merkez, Çankırı

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
156 yorum
 • İbrahim Yılmaz
  İbrahim Yılmaz
  3 ay önce

  Kaos ortamı. Randevusuz hasta alınmıyor ama adım atacak yer yok. Saat öğlen 12'ye geliyor ama hasta sayısı eksilmiyor. Bu kadar hasta nereden geliyor? Hani randevusuz hasta alınmıyordu? Ekranlardan bazısı çalışmıyor. Sonuç sırası yok. Gelen kafasına göre giriyor. Çalışan ekranda hiçbir detay bilgi yok. Sıra geldi mi geçti mi belli değil. Sonuç göstermek ayrı bir zor. Hastane yönetimi ve sekreterler berbat..

 • Birol Yılmaz
  Birol Yılmaz
  5 ay önce

  Öncelikle hastanede yatan tüm hastalar için Rabb'im acil şifalar versin Ben aslen Sinop ayancık'tayım Çankırı Devlet Hastanesi'nde kayınbabam yoğun bakıma yattı yoğun bakıma yattığın zaman bütün fonksiyonlar bitmişti Allah razı olsun yoğun bakımda toparlanmış bir vaziyette servisine geldi hem Yoğun bakımdaki personel doktor hemşire hasta bakıcı temizlikçisi yemekçisinden tut servisine aldılar bir hafta 10 gün civarında kayınbabam yoğun bakımda yattı Dün değil evvelsi gün Yani salı günü yoğun bakımda servise indi servisine yattığı andan itibaren doktor hemşire tüm görevler çalışan personel ilgi ve alakası bambaşka bir şeydi Ben böyle ilgi alaka görmedim İstanbul'da 54 seneden beri İstanbul'da yaşıyorum ama tabii ki hastane hastanede değişiyor Ama bu buradaki hastanenin personeli ve görevleri beni çok etkiledi hepsini ayrı ayrı teşekkür ediyorum yönetiminden personeline kadar Allah bin kere razı olsun acil kapısından başlayarak yoğun bakıma kadar yoğun bakımından servisine kadar tüm personel o kadar ilgilendi ki her şeyiyle Rabbim devletimize milletimize zeval vermesin Ayrıca şunu belirtmek istiyorum servis lavabo banyolar ve Odalar çok temiz sanki Otel konforunda bir hastane Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

 • Uğur Gül
  Uğur Gül
  3 ay önce

  Göğüs hastalıkları bölümü Uzm,Dr. Esra BÜYÜK hacaya eşimi muayene sonrası yatarak tedavi uygulaması sonucu kısa sürede ayağa kaldırdı ALLAH razı olsun sonsuz teşekkürler, hastasına karşı son derece ilgili güler yüzlü çok değerli bir hoca ayrıca 4.jat bölüm çalışanları hemşiresinden temizlik görevlisine kadar çok iyiler ALLAH var etsin hepsinden ALLAH razı olsun.

 • Hasan Sirin
  Hasan Sirin
  4 ay önce

  Aralık 14 perşembe günü annem safra kesesi şikayet ile Opr.dr.Sezayi TARHAN tarafından genel cerrahi polikliniği ne yatırıldı bir gün sonra ameliyat a alındı. Sezayi hoca tarafından yapılan ameliyat başarılı sonuçlandı. Hocamın ellerine sağlık çok teşekkür ediyorum. Ben 35 yıldır istanbulda yaşıyorum ben Sezai haca gibi bir doktor nadir gördüm. Memleketimin böyle bir değere sahip olması beni çok mutlu etti. Güler yüzlü cana yakın görüntüsü hasta ve yakınlarına güven veriyor. Çankırı ya hayırlı olsun.

 • Gozde Gözde
  Gozde Gözde
  bir ay önce

  2 haftalık fizik tedavi sürecimde çok yardımcı olan Hilal hanıma tesekkür etmek isterim.İlk defa gittim pek bir degisiklik beklemiyordum ama güler yüzü ve ilgisiyle bağlantılı sanırım cok memnun kaldım.Her iş ehlinde kıymet bulur☘️

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın