Şabanözü Sami Baran Devlet Hastanesi, Çankırı ili Şabanözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Merkez Sağlık Ocağı Tabipliği ve Sağlık Merkezi Baştabipliği 23/05/2007 tarihinde lavedilerek 50 Yataklı Şabanözü Dr. Sami Baran İlçe Hastanesi Baştabipliği olarak hizmete açılmıştır.
İlimizde 15.10.2008 tarihi itibariyle Aile Hekimliği uygulamasına geçilmesiyle; İlçemizde Dr. Sami Baran İlçe Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu (112), Aile Sağlığı Birimi, Gümerdiğin Mahallesi-Gürpınar Mahallesi ve Mart Köyü Sağlık Evleri ile hizmet vermektedir.
Adres: Yenimahalle Fahri Görgülü Cad. No:76 Şabanözü, Çankırı
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Şeyma YÜZÜAK
bir ay önceBu konum yanlış
Muharrem Metin
3 yıl önceEnes degirmenci hocamiz guleryuzunuze ilgi ve alakaniza tesekkurler pazar gunu ve nobetci doktor olarak tum hastalariniza ilginiz sagolun
orhan catalkaya
bir yıl önceİletişim biraz zayıf
Erol Tuncer
5 yıl önce