Üye Paneli

Nizip Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Gaziantep ili Nizip ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Nizip Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi binası ilk olarak 30.05.2017 tarihinde kurucu başhekim atanmasıyla 8 ünit ve 12 diş hekimi ile Nizip Devlet Hastanesi’ne bağlı diş polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. 16.11.2017 tarihinden itibaren ise 23 ünit ve 25 diş hekimi ile Nizip Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hastalara hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimize gelmek için: Çarşı Camisi, Hükümet Konağı, Otogar, İstasyon, Atatürk Bulv. hatlarından yarım saatte bir kalkan dolmuşlarla Hastane durağında inerek merkezimize ulaşabilirsiniz.

Nizip Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Nizip Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Sultan Mah. Dürümcü Emmi Cad. No:2 Nizip, Gaziantep

Şehir

Google Yorumları

4,3
28 yorum
 • gl tpl
  gl tpl
  bir yıl önce

  Kanal tedavisi yapılacak olan dişin tedavisi yapıldı aynı anda dolgusu da yapıldı. Benim bildiğim dolgu işlemi bittikten sonra bir kontrol yapılır dolgunun rahatsız edip etmediği sorgulanir bir ağız actirilip kapatılır en azından hasta hemen gönderilmez. Gökberk Kocacan isimli diş hekimi maalesef bunları yapmadı ve dolgu ikinci gününde düştü. Ha öyle sert bir şey yerken de değil haaa! Pilav yerken..

 • Yasin Aydogan
  Yasin Aydogan
  bir yıl önce

  Gokberk kocaberk diye doktora gittim bana once kanal tedavisi dedi sonra 10 dk surmeden bir islem yapti sonra bana kanal ile dolgu arasi bisey yaptim dedi usteki agrimayan disimide mahfetti simdi her ikiside cok fena damagim cok fena sisti agridan duramiyorum cani seven gitmesin

 • gökhan ölmez
  gökhan ölmez
  bir yıl önce

  5 yıldız veriyorum ama Tayyip ismindeki hekime diş etlerinizi seviyorsanız diş taşı temizletmeyin. Muhtemelen birdaha gelmeyin diye detertaraj yerine hızlandırılmış küretaj yapıyo 🤷🏻‍♂️

 • Mehmet Sert
  Mehmet Sert
  6 ay önce

  Faruk Saz hocamdan Allah razi olsun bu kadar iyi yapilabilir bir iş.

 • Ceylan ÖZTÜRK
  Ceylan ÖZTÜRK
  2 yıl önce

  Orhan Olcay hocamdan randevu almak isteyen hastalar icin yazıyorum. Kendisi Ocak 2022 ye kadar başka bir kurumda görevlendirme çalışacaktır.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın