Üye Paneli

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz önceleri Av.Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine bağlı diş polikliniği olarak faaliyet gösterirken Sağlık Bakanlığı’nın 20 Şubat 2009 tarih ve 6929 sayılı onayı ile yeni bir kimlik kazanarak Şahinbey Ağız ve diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve Eyüboğlu Mahallesi 1 Nolu Sokak No:1 adresinde bağımsız olarak faaliyetine devam etmiştir. 11 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Eyüboğlu Mahallesi Dr.Rauf Yılmazer caddesi No:1 adresinde yeni hizmet binasına taşınmış hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz 06 Haziran 2018 tarih ve E.1509 sayılı Bakanlık Makamı Onayı ile 79 ünit + 5 yatak kapasiteli T.C. Sağlık Bakanlığı Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürülmüştür.

Merkezimize bağlı olarak faaliyet gösteren Selma Adnan İnanıcı Semt polikliniği ise Ocaklar Mahallesi Hasip Duri Caddesi No:230/1B Şahinbey adresinde hizmet vermektedir.

Merkezimizde diş çekimi, dolgu, kanal tedavisi, hareketli ve total protezlerin yapımı, diş taşı temizliği, evde sağlık hizmetleri, genel anestezi altında diş çekimi ve koruyucu hekimliğe yönelik uygulamalar yapılmaktadır.

Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şahinbey Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Eyüpoğlu Mah. Dr.Rauf Yılmazer Cad. No:1 Şahinbey, Gaziantep

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
147 yorum
 • merve uslu
  merve uslu
  bir ay önce

  Bugün Dt.Medine Güneş isimli hekime randevum vardı dişimde tartar ve 20 lik diş şikayetim vardı 20 lik için çene cerrahisi uzmana gitmem söylendi onu anladım fakat tartar için temizleme makinesi yok dedi, gerçekten ironik …. Memnun kalmadım tavsiye etmiyorum

 • Melek Seda
  Melek Seda
  3 hafta önce

  Bugün Zehra Tansu karasakal isimli hekime gittim 160 TL muayene ücreti alıp toplam diş muayenesinin 6 Bin tl olduğunu belirtti uzman doktora görünmem gerektiğini söyledi iğrenç bi hastane haram zıkkım olsun

 • Yasemin Gülen
  Yasemin Gülen
  bir ay önce

  Bende burdaki yorumlara bakarak Dt.Merve Tülüce ye gittim. Benim için iyi doktor dişinizi son ana kadar kurtarmaya çalışan doktordur. Gerçekten çok iyi bir doktor hayatında başarılar diliyorum.💕

 • Kübra Nur Aslan
  Kübra Nur Aslan
  2 ay önce

  Gitmeden önce buradaki yorumlara bakarak Merve Tülüce'ye gittim ve gerçekten de söylendiği gibi ilgili ve iyi biriydi iki dişime kanal tedavisi yaptı çok memnun kaldım tavsiye ederim ama hasta kayıttakiler başta olmak üzere hastane personelinin kaba davranışları vardı

 • Mehmet Ünal
  Mehmet Ünal
  2 ay önce

  Ya arkadaş tüm ülkenin diş sorunu mu var? Sanırsın Türkiye'de ki tek diş hastanesi burası. 50 tane hekim var. MHRS üzerinden ünümüzde ki 20 güne randevu yok. Gerçekten çok üzücü.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın