Üye Paneli

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1952 yılında (Ana bina- A Blok) yılında hizmet vermeye başlamış, 1962 yılında (Hizmet Binası B Blok) 1994 (D Blok) 2003 (Acil Binası) 2005 (Semt Polikliniği –Perilikaya) 2006 (E Blok); 5 blok ile bölge halkına hizmet vermeye devam etmektedir. 1962 yılında Gaziantep Devlet Hastanesi olarak şehrimizde hizmete giren hastanemizin ismi 1999 yılında Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi olarak değişmiştir. Hastanemiz 25 Nisan 2012’de, 17 Nisan 2012 tarihinde görevi başında şehit edilen Göğüs Cerrahi Uzmanımız Dr. Ersin Arslan’ın adı verilmiştir.

Hastanemiz zengin kadro ve birimleriyle sadece Gaziantep iline değil, çevre illerden ve yabancı ülkelerden gelen hastalara da hizmet vermektedir. Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesinin eski ve bölge hastanesi konumunda hizmet veren hastanesidir. Hastanemiz sadece ilimize değil çevre il ve ilçelere de, Kardiyoloji servisi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, ERCP, Nükleer Tıp hizmetleri, modern cihazlarla donatılmış bölgenin en büyük genel yoğun bakım ünitesi, Yanık, KVC ünitesi, Uyku Laboratuarı, Algoloji (Ağrı) Polikliniği ve Sigara Bıraktırma Polikliniği gibi birimlerle hizmet vermektedir. Hastanemize MR ve tomografi hizmet alımı yapılarak bölgenin en güçlü Radyoloji servisi kurulmuştur.

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Eyüpoğlu Mah. Hürriyet Cad. No:40 Şahinbey, Gaziantep

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
189 yorum
 • Şahin Kaçıntıoğlu

  Tuvaletler felan iyi peçete felan da var güzel behcat günsoya randevum vardı yardımcısı beni arayıp daha erken gele bilir misiniz dedi olur dedim geride düşündüm dedim arayım sorum hele geniz ameliyatı yapılıyor mu diye aradım sormaya koymadı sözümü kesti doktorla görüş dedi o kadar yol geldim yürüdüm sıram geldi derdimi anlatmaya kalmadı lafımı bitirmedim bile hemen şipşak baktı kulağıma felan sonra dedi yapmıyoruz ameliyat şehir hastanesine yada üniversiteye git dedi biz yarım ay randevu günü gelmesini bekliyoruz kendileri 1 dakika hastayı dinlemeye acizler.

 • Selçuk Eren
  Selçuk Eren
  2 ay önce

  Berbat bir yer. Devlet hastaneleri genel olarak rezil halde ama burası daha da kötü bir yer. Çalışanları sokaktan toplanmış gibi duruyor. Hiçbir yerde yönlendirme levhası vs. yok. Derme çatma. Hastane süsü verilmiş beton bir yapı sadece. İnsan burada şifa bulmaz hastalık bulur. Ağrıdan duramıyorsun doktora gidiyorsun doktor yüzünüze bile bakmadan 10 saniyede muayene yapıyor 1 ay sonrasına MR randevusu veriliyor. Özele gitmekten başka çaren kalmıyor özeller de ticarethane gibi çalışıyor. 25 yıl sağlık sigortası kesiliyor maaşından ama aldığın hizmet bu.

 • z0lm 9604
  z0lm 9604
  bir ay önce

  Berbat bi hastane göğüs hastalıklari bölümün de DR Münire Didem Bulgur hic tavsiye etmem kesinlikle gitmeyin sanki çocuk azarlar gibi bütün hastaları azarliyor üstelik 9 da gelmek yerine 10 30 da gelmesi caba birseyden anladigi da yok doktor mu oda bellisiz canımız kimlere emanet yazıklar olsun tüm gün rezil olduk hasta annemle

 • Erdem Tezcan
  Erdem Tezcan
  6 ay önce

  Rezil bir hastahane, o kadar göz polikliniği var, tek oda ölçüm yapıyor ve bu insanlar böyle mağdur ediliyor. Yazıklar olsun.

 • Mehmet GÜL(Karagöz Acente)

  hastane ile ilgili sorunumuz yok fakat isim vererek şikayette bulunacağım doktor Münire Didem BULGUR adlı hanımefendi nin hastalara karşı davranışı konuşması hatta karşısında çocuk varmış gibi azarlaması bir doktora yakışmayacak her türlü haller maalesef doktorumuzda mevcut hastayı dinlemiyor bile internette hastanenin numarası var ama ulaşamıyoruz sekreter konuşup kapanıyor bu şikâyetimi sağlık bakanlığı ve cimer e de ileteceğim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.