Üye Paneli

Bozkurt Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Bozkurt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bozkurt Devlet Hastanesi 1962 yılında Merkez Mahallesi, Hastane Cad. No:9, 37680 adresinde 20 yatak kadrolu olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizde şu an 25 yatak bulunmaktadır. Çevre ilçelerden de hastaların geldiği, entegre ilçe hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Bina toplam alanı 4650 m2, oturum alanı 1592 m2 dir. Zemin katla birlikte 3 kattan oluşmaktadır. Zemin katta laboratuar, röntgen, mutfak ve yemekhane, çamaşırhane bulunmaktadır.

1. Katta Danışma, Acil poliklinik, Acil müşahade odası, Resusitasyon odası, uzman poliklinik odaları olarak; Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği, Aile hekimliği polikliniği, doktor odası, hasta hakları odası, yönetim birimleri ve diyaliz servisi bulunmaktadır.

2. Katta Dahiliye servisi, Aile hekimliği servisi, Doğumhane eczane bulunmaktadır.

Bozkurt Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bozkurt Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah. Hastane Cad. No:9 Bozkurt, Kastamonu

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
89 yorum
 • andrew polish
  andrew polish
  5 yıl önce

  Bozkurt devlet hastanesi bina olarak yetersiz, eski ve yenilenmesi gerekir. Konum olarak şehrin merkezi bir kesiminde olması 112 sağlık unsurlarının kazazede yada hastaları zamanında yetiştirme durumundalar.Ayrica 112 sağlık unsurları sadece insanlara değil canlı olarak hayvanlarda sağlık acısından yardımcı olmaktalar.Sicaktan ve susuzluktan bayilmakta olan köpeğe soguk su banyisu uygulayarak hayata dondurduklerine şahit oldum.Bundan dolayı Saglik personeli gerçekten ilgili ve her biri branşlarında gayet yeterliler.

 • Mustafa Aksoy
  Mustafa Aksoy
  5 yıl önce

  Düşünsene sana ölüm belgesini veriyor şuraya git imzalat gel in çık in çık işlemler tamam derken hepsi sahte yani geçersiz morg kabul etmiyor araba bekliyor doktor telefona bakmaz daha çok anlatırım da yormayayim

 • Duygu Onkel
  Duygu Onkel
  bir yıl önce

  İstanbuldan gelen bir misafirim. Panik atağım var ve geçen gece bir atak geçirdim. Hastaneye gittiğimde o akşam nöbetçi olan Doktor Hafsa Hanım, o gece yine orda olan hemşire hanım ve hemşir beye çok teşekkür ediyorum. O kadar güzel ve hassas ilgilendiler ki kalbimi orda bıraktım. Atatürk'ün 'Bütün ümidim gençliktedir' sözünü hatırlattılar bana. Mesleğini hepsi layıkıyla yerine getiriyor. İyiki varlar, iyiki o gece ordaydılar. Allah yollarını bahtlarını açık etsin

 • Saadet Kulup
  Saadet Kulup
  7 yıl önce

  İlgi normal Temizlik orta Çevre düzeni orta Brim eksiği var fakat geçerli nedenleride var Halkımız yetkilikere karşı biraz daha duyarlı olmalı Ambulans aracının daha rahat kullanımlı olması dileği ile Kolay gelsin

 • Elif Yuksel
  Elif Yuksel
  5 yıl önce

  Kadın doğum bölümü gerçekten muhteşem bikere ekip güler yüzlü özellikle Saadet Hızarcı ve ekibi şahane insanlar ve yatış bölümü adeta beş yıldızlı otel konforunda boşuna özel hastaneye para harcamayin derim

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.