Üye Paneli

Cide Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Cide ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 35 yataklı Cide Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında sağlık hizmeti sunumuna 2022 yılı itibariyle başlamıştır. Cide Devlet Hastanesi’nde 6’sı tek yataklı, 16’sı iki yataklı olmak üzere toplam 22 adet nitelikli oda yer almaktadır. 2 ameliyathanesi bulunank hastanede, her branştan 14 poliklinik ve 4 görüntüleme odası ile hizmet verilmektedir.

Cide Belediye Binasının önünde ana durağı bulunan, Cide Belediyesi Özel Halk Otobüsü ile hafta içi sabah 08:30 öğleden sonra 13:30’da hastanemize ulaşabilirsiniz.

Sağlığınızın değerini ve bu değerin emanetçisi olduğumuzun bilinciyle, ileri teknolojiye sahip donanım alt yapısını kurarak, uzman hekim ve tüm çalışanlarımız ile en etkin sağlık hizmetlerini vermenin azmi ve heyecanı içerisinde, Cide halkının sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarla bölgemizde, örnek ve tercih edilir bir hastane olacağımızın inancını taşıyoruz. Sağlıkta kaliteli ve üst düzey bir hizmet sunumu ile hasta ve çalışan memnuniyetini arttırmak ve teknolojik gelişmeleri hastanemize kazandırmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Cide Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Cide Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bağyurdu Mah. Yeni Sok. No:16 Cide, Kastamonu

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
30 yorum
 • emel “emel”
  emel “emel”
  bir hafta önce

  merkezin disinda koy olarak gecen bir yerde yolu olmayan bir hastane. mezarliga yakin yolda gelirken ölsün basimiza is cikarmasin zihniyeti ile yapilmis büyük ihtimalle kjhkjhhkk

 • Ayşe Özlem Yar
  Ayşe Özlem Yar
  3 ay önce

  Çocuk Dr. Umut Berk Mercan gerçekten işinin ehli, sorunlarımızı sonuna kadar dinleyip herşeyle tüm detaylarına kadar ilgilenen doktorumuz. Asla başından savma iş yapmıyor. Kendini geliştirmiş ve çocuğumuz ile kendi cocugu gibi ilgileniyor, burada olduğu için çok şanslıyız, kendisine teşekkür ederiz.

 • Suna VERGİL
  Suna VERGİL
  4 ay önce

  Çocuk Dr. Umut Berk Mercan Bey hem eğitim anlamında hem de kişisel anlamda kendini geliştirmiş çok iyi bir doktor çocuğumuzu böyle bir doktora emanet ettiğimiz için çok şanslıyız kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Cenk Rauf
  Cenk Rauf
  8 ay önce

  Bir Hastanenin yolu nekadar bozuk olabilir hic yakışmıyor hastane cok guzel lakin tecrubesiz calışanlar agırlıkta acil eğitim verilmeli. İnsanlar buradaki sonuclara güvenemeyip kastamonu merkezdeki diger hastaneler gidiyorlar.

 • Aslı Aygün
  Aslı Aygün
  bir yıl önce

  insan iletişimi konusunda şaşırtıcı derecede yetersiz bir personel buluşması olmuş :) üniversitede bi hocamın dediği gibi “yeni hastane binası yapılana kadar sorunu eski bina sanıyorduk.”

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın