Üye Paneli

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kastamonu şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlimiz Kuzeykent Mahallesi, Cankat Sokak, Adliye Sarayı Arkası adresinde birçok yeni modern üniteleri bulunan, 85470 m2 alana sahip Yeni Devlet Hastanesi hizmet vermektedir. Personel ve cihaz donanımı çok üst düzeyde olan hastanemizde otelcilik ve sağlık hizmetinin en kalitelisi verilmeye çalışılmaktadır.

400 yatak kapasitesine sahip yeni Kastamonu Devlet Hastanesi 14 bloktan müteşekkil, çocuk ve yetişkin acil, 117 poliklinik odası, 8 doğum odası, 12 ameliyathane, 72 yataklı yoğun bakım, anjiografi ve kalp damar cerrahisi merkezi, 18 üniteli diyaliz merkezi, yanık ve kemoterapi tedavi ünitelerinden oluşuyor.

2020 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’yle T.C. Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü arasında afiliasyon protokolü imzalanmıştır. Bu tarihten sonra hastanemiz Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak faaliyetlerini sürdürecektir.

Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kuzeykent Mah. Cankat Sok. No:4 Merkez, Kastamonu

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,2
288 yorum
 • Dila Soy
  Dila Soy
  bir ay önce

  Hastanenin santralini arıyorum fakat telefon açılıp tekrar telesekretere aktarılıyor ve sonrasında direk kapanıyor çok merak ediyorum santralde bulunan arkadaş ne işle meşgul telefonu açıp alo deyip tekrar telesekretere aktaracak kadar

 • ARG
  ARG
  2 ay önce

  Hastane binası modern ve kullanışlı ama doktor ve sağlıkçı personel açısından yetersiz bir hastene. Uzman doktor az ve tecrübesiz. Sağlık hizmeti düzgün sağlanmıyor.

 • Serpil Çevik
  Serpil Çevik
  2 ay önce

  (((Guncel olarak Acildeki yeşil alana 2. Doktor eklediginiz icin tesekkurler acil icin yazdığım yazıyı o yuzden düzelttim bu arada iğne olmak için gündüz gidin gece tıklım tıklım )))Genel olarak bina yapısı çok güzel kantinde fiyatlar uygundu baya pahalılaştı çay nescafe 10 lira ne o fakiriz fakir;) neyse eskiden simitleri falan çok güzeldi ordan alıp evde yerdik öyle yani;) artık yiyenlerde mecburiyetten yiyor tuvaletleri temiz normalde insanlar su dökmüyor para gider diye çalışanlar napsın hep çöpleri yere atıyonuz bacılar bu sıralar çok kalabalık özellikle ilçelerde hastaya müdahale edilmiyor hepsi merkeze yönlendiriyor göz ve kadın doğuma muayne bulana benden 50 lira yani ;)) neyse ilçelerde KBB ve ortopedi ve iç hastalıkları diş doktoru röntgen kan alma emar makinesi bunlar olsa yeterli;) diğerleri merkeze yönlensede olur;) kan alma yerinde kıvırcık saçlı biri vardı o gitmiş çok iyi olmuş kaba davranıyordu ilk geldiğim sene aynı dedim özel hastane gibi diyorum devlet hastanesiymiş bu arada diş doktoruna randevu alıyoruz yok diyor ben çekim yapıyorum yazmıyor kimin ne yaptığı birde tersleniyoruz boşa gidip gidip geliyoruz paraya doymuş doktorlar var onlar daha çok tersliyor hastaya 5 dkka veriliyor o yüzden değersiziz adın soyadın sen misin derken geçiyor o vakit 1 saat verilse ooo hoşgelmissin geç otur çay kahve ne icersin derlerdi bence

 • serhat saralıoğlu

  Dün ve bugün hastanenin genel numarasını çevirdik bir bölüme ulaşmak için karşılarında sanki insan yokmuş gibi evet ne vardı hangi bölüm dedikten sonra cevap verir vermez hiç iyi günler peki efendim hemen yönlendiriyorum gibi insani cümleler kurmadan direkt yüzünüze telefon kapatıp o bölümü aktarıyorlar ki o bölümdeki sekreterler de onlardan farksız bu konuşmayı dahi bilmeyen insanlıktan nasibini almamış insanları nasıl bulup buralara getiriyorsunuz gerçekten bilmiyorum İnşallah bu yorumu gören hastane yetkilileri o girişteki arkadaşları uyarır yüze yüze uyarmak zorunda kalmayız hasta olarak oraya geldiğimizde .

 • serpil ş.fakı
  serpil ş.fakı
  5 ay önce

  Ne internetten ne hastaneden Randevu bulamadım 1 de gelin diyorlar genelde Özel hastaneye gittim paramla rezil olduktan sonra dedim bir daha şansımı deneyeyim KBB Gulcihan hanım ne kadar naif bir doktor ilgilide çok memnun kaldım birde kan alma servisinde kolumdan kan almak zordur bir kadın vardı kolumu mosmor etmişti gençler gelmiş ne kadar naif ne kadar ilgili genelde doktorda pek rast gitmez benim işim çok memnun kaldım gerçekten ilimiz ne Ankaradan ne Karabükten aşa kalsin tedavi olabildikce bizde gururlanıyoruz niye gidelim bilmediğimiz sehirlere

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın