Üye Paneli

Babaeski Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Babaeski ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Babaeski Devlet Hastanesi 5 Mart 2014 tarihi itibariyle hizmete açılan yeni 100 yataklı hastanemiz ile halkımıza hizmet etmeye devam etmektedir. Misyonumuz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı doğrultusunda, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Babaeski Devlet Hastanesi; sağlığı desteklemek, geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla; gelişmiş teknolojik donanımlara ve bunları kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış sağlık personeli, çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, yönetim anlayışı ile, 17’si uzman hekim olmak üzere, toplamda 33 hekim, 144 sağlık çalışanı ve 96 destek hizmetleri çalışanı ile güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılamak ve kesintisiz sağlık hizmeti sunmak için hazırdır.

Babaeski Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Babaeski Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No:2 Babaeski, Kırklareli

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
64 yorum
 • Mustafa Gulfidan
  Mustafa Gulfidan
  7 ay önce

  Acil servis sağlık personeli arkadaşlar yardım sever ve cana yakın yaşlı baban ile iyi ilgilendiler kendilerine çok teşekkür ederim Sağlık memurlarına lütfen iyi davranalım onlar bizim için orada

 • Duygu Gümüş
  Duygu Gümüş
  bir ay önce

  Babaeski Devlet Hastanesinde tedavi sürecim Ben Serpil Gümüş kadın hastalıkları ve doğum doktoru Dr. Duygu Ersoy takibi ile kadın hastalıkları tedavi mi tamamlayıp tedavim sürecinde bana destek olup ve ameliyat sürecimi tamamlayıp rutin kontrollerimle tekrar sağlığıma kavuşmaya yardımcı oldu kendisine ilgisi ve başarısından dolayı tebrik eder ve Tüm herkese başarılı bir doktor olduğu için tavsiye ederim Dr.Duygu Ersoy. . .

 • gulsen alpli
  gulsen alpli
  8 ay önce

  Sağlik ekibine çok teşekkür ediyorum.Ölümcül kaza atlatarak,annemin iki kaburga çatlaması sonucu hastanedeki nöbetçi doktor ve hemşirelerine ilgilerinden dolayı minnettarım.Sabırları ve hastalara karşı gösterdikleri mütevazı yakınlık takdir edilesi.09 Ekim gecesi nöbetçi doktor,hemşire ve calışanlara sonsuz teşekkürler.

 • Merkez Elektonik
  Merkez Elektonik
  5 ay önce

  Acildeki yatak sayısı yetersiz sıra çok doktorlarımız çok dikkatli ve ilgileniyorlar ellerinden geleni yapıyorlar teşekkürler.

 • Mustafa Polat
  Mustafa Polat
  10 ay önce

  Hastaneye randevu alınıyor ama randevu günü gittiğinde doktor izinli olduğu için muayene olunmuyor... Doktorların asistanları veya başhekimlik görevlileri doktorların izinli olduğu güne randevusu olan hastaları aramalı veya mesaj göndermeli insanlar boşu boşuna muayene günü bekliyor gün geldiğinde boşuna gel git yapıyor....

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.