Üye Paneli

Pınarhisar Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Pınarhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Pınarhisar Devlet Hastanemiz; 1987 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1988 yılında Devlet Hastanesi statüsüne geçirilmiştir. 22 Ocak 2019 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz halen D Grubu Hastane rolünde 30 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Kurumumuzun arsa alanı 10.775.073 m², Kapalı alanı 3766, 14 m², Oturma alanı 942, 58 m²’dir ve 4 kattan oluşmaktadır.

Pınarhisar Devlet Hastanesi olarak amacımız: kaynakları en iyi şekilde kullanarak hizmet alanlara en iyi şartlarda hizmet sağlamaktır.

Pınarhisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pınarhisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki 92. Sok. No:42 Pınarhisar, Kırklareli

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,4
21 yorum
 • İbrahim Özçelik
  İbrahim Özçelik
  5 yıl önce

  Yeni yapısı ve hizmeti ile Pınarhisar ve köylerinin sağlık hizmetini karşılıyor. Acil vakalara bakacak uzman kadroları henüz tam değil.

 • nilgün Parlak
  nilgün Parlak
  bir yıl önce

  Pınarhisar ilçemizdeki bu yenilenen Hastanemize Lütfen bir Cildiye Doktoru gelmesini sağlayın.Lütfen bizim ilçemizdeki cilt hastalıkları sorununun çözümü için ne gerekiyorsa yapılsın.

 • Hatice Velioğlu
  Hatice Velioğlu
  2 yıl önce

  Annem ve babam bügün hastanemizde covid aşısı oldular.Hastane personeli son derece ilgili ve güler yüzlü,herkes severek işini yapmakta,tek tek herkesi sevgi ile kucaklıyorum,başarılarınızın devamını diliyorum

 • Misra Sezer
  Misra Sezer
  3 yıl önce

  Girişte sizi güzel bir tontiş kız karşılıyor sanırım vezne güler yüzlü yardımcı oluyor.Genel açıdan temiz ve düzenli doktorları saygılı acil polikliniğin de muayene oldum sağolsunlar yardımcı oldular kesinlikle örnek bir hastane

 • Yasemin Anılmış
  Yasemin Anılmış
  2 yıl önce

  14.11.2021 Pazar günü çocuğumu öksürük şikayetiyle acile götürdüm.Acil hekimi Nuray hanım bizimle ilgilendi.Boyle bir ilgilenme samimiyet hiçbir yerde görmedim o kadar içten güzel ilgilendiki çok memnun kaldık.Ayni zamanda personel ve hemşire hanımda çok güler yüzlü ve çok ilgiliydi tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.