Pınarhisar Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Pınarhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Pınarhisar Devlet Hastanemiz; 1987 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1988 yılında Devlet Hastanesi statüsüne geçirilmiştir. 22 Ocak 2019 tarihinde yeni hizmet binasına taşınmıştır. Hastanemiz halen D Grubu Hastane rolünde 30 yatak kapasite ile hizmet vermektedir. Kurumumuzun arsa alanı 10.775.073 m², Kapalı alanı 3766, 14 m², Oturma alanı 942, 58 m²’dir ve 4 kattan oluşmaktadır.
Pınarhisar Devlet Hastanesi olarak amacımız: kaynakları en iyi şekilde kullanarak hizmet alanlara en iyi şartlarda hizmet sağlamaktır.
Pınarhisar Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pınarhisar Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki 92. Sok. No:42 Pınarhisar, Kırklareli
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Sibel Adalı
geçen hafta içindeBuradaki çocuk doktorları ve hemşireler çok ilgi gösteriyolar 9 yaşındayım dün ateşim çıkmıştı 13.30 da çocuk doktoruna Dr. Elif sönmeze gittim bana serum taktılar kanımdaki enfeksiyon çok olduğu için bir gün orada kaldım antibiyotik, mide bulantısı,ateş düşürücü ve parol yaptılar ama hastanedeki yemekler güzel desem biraz yalan olur ama burdaki çocuk doktoru ve hemşireler çok cana yakın ve çocuk doktoru komşumuzun komşusu çıktı. Hizmet için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız
İbrahim Özçelik
5 yıl önceYeni yapısı ve hizmeti ile Pınarhisar ve köylerinin sağlık hizmetini karşılıyor. Acil vakalara bakacak uzman kadroları henüz tam değil.
nilgün Parlak
bir yıl öncePınarhisar ilçemizdeki bu yenilenen Hastanemize Lütfen bir Cildiye Doktoru gelmesini sağlayın.Lütfen bizim ilçemizdeki cilt hastalıkları sorununun çözümü için ne gerekiyorsa yapılsın.
Hatice Velioğlu
2 yıl önceAnnem ve babam bügün hastanemizde covid aşısı oldular.Hastane personeli son derece ilgili ve güler yüzlü,herkes severek işini yapmakta,tek tek herkesi sevgi ile kucaklıyorum,başarılarınızın devamını diliyorum
Misra Sezer
3 yıl önceGirişte sizi güzel bir tontiş kız karşılıyor sanırım vezne güler yüzlü yardımcı oluyor.Genel açıdan temiz ve düzenli doktorları saygılı acil polikliniğin de muayene oldum sağolsunlar yardımcı oldular kesinlikle örnek bir hastane