Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırklareli şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kırklareli Devlet Hastanesi 275 yataklı ve otel konforundaki modern binasında hizmet vermektedir. Hastane 63.490 m2 açık alan ve 45.905 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. 10 ameliyathane 3 ayrı yoğun bakım odası yer alan hastanede süit, tek kişilik ve iki kişilik odaları da dahil, tüm odalarında banyosu ve tuvaleti ile hastalarına hizmet vermektedir.
Bakanlığımız ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında, Kırklareli Üniversitesinin ilgili birimleri ile Kırklareli Devlet Hastanesinin birlikte kullanımına ilişkin 09.06.2020 tarihli ve 761 sayılı Makam Onayı ile yürürlüğe konulan protokol çerçevesinde; halen A2 rolünde 275 yatak kapasitesi ile hizmet veren Kırklareli Devlet Hastanesinin, eğitim ve araştırma hastanesi statüsünde, mevcut yatak kapasitesi ile A1 rolünde hizmet vermesine dair alınan 10.06.2020 tarihli ve E.1078 sayılı makam onayı ile hastanemiz ilgili tarihten itibaren “T.C. Sağlık Bakanlığı Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak hizmet vermeye devam edecektir.
Misyonumuz, tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etik ilkelere uygun, hasta haklarına saygılı, gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.
Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49 Merkez, Kırklareli
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
fatma yeşildağ
3 hafta önceburaya durum bildirir sağlik kurulu raporu için geldik. 3 haziranda başvurduk poliklinikleri dolaştik işlemleri 4 haziranda bitirip saglik kuruluna evraklari teslim ettik. 1 ay geçti hala rapordan haber yok. sanirim evraklar dosya aralarinda kaybolup gitti.bu kadar uzun surmesi hic normal degil. sonuç almak için illa biryerlere şikayet mi etmek gerekiyor anlamiyorum. ariyorsun saglik kurulunu, santral bağliyor telefonu açtiklari gibi kapatiyorlar. hastane asansorleri sikintili ve az. insanlar asansor yuzunden kavga ediyor. genel cerrahi doktoru Suleyman Y. çok sinirli, azarlayip duruyor. Ayrica sağlik kurulu için poliklinikte olmayip tüm gün ameliyatta olan doktora verilmesi aşiri sacma. insanlar uzaktan çevre ilçelerden hastalariyla geliyor. yani hiç kolay birşey degil. otomatik olarak öbürgüne kaliyor poliklinik muayenesi.🤬
Murat Yıldız
bir ay önceKırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli çok güleryüzlü ve yardımsever. Hastane temiz. Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Öğretim Görevlisi Dr.Bilgehan Fatih Ceylan' a ayrı bir parantez açmak lazım. Çok ilgili, güleryüzlü ve iyi bir Doktor.Kırklareli'ler böyle bir hocaya sahip oldukları için çok şanslılar.
Tuncay Akdağ
bir ay önceDoktorumuz Mehmet Akif Erol beyefendi ye çok teşekkür ederiz. Annemin tedavisinde göstermiş olduğu içten samimi ilgisi için çok teşekkür ederiz. Allah doktorumuzdan razı olsun
Aylin Uludogan
bir ay önceKırklareli Eğt.ve Arş.Hastanesi'ne yeni gelen Göz doktoru Bilgehan Fatih Kaplan'a güleryüzü, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.Allah yolunu açık etsin. Aylin Engin
Yasemin Gökbayrak
2 ay önceFulya oğuz Türkyılmaz ❤️ sen nasıl şahane bir doktorsun... En cekinilecek durumlarda bile bana bir anne şefkatiyle yaklastin. Utandirmak bir kenarda dursun bir de onca yoğunluğa rağmen beni telkin edip teselli edip muhabbet ederek en korktuğum şeylerde bile sohpet havasında bir muayene süreci yaşamami sağladın.. Allah bin kez razı olsun.. kadın doğum uzmanı doktor arayanlar lütfen Fulya hanıma bir kez gidin.. ne demek istediğimi anlayacaksınız..