Üye Paneli

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kırklareli şehrinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kırklareli Devlet Hastanesi 275 yataklı ve otel konforundaki modern binasında hizmet vermektedir. Hastane 63.490 m2 açık alan ve 45.905 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. 10 ameliyathane 3 ayrı yoğun bakım odası yer alan hastanede süit, tek kişilik ve iki kişilik odaları da dahil, tüm odalarında banyosu ve tuvaleti ile hastalarına hizmet vermektedir.

Bakanlığımız ile Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü arasında, Kırklareli Üniversitesinin ilgili birimleri ile Kırklareli Devlet Hastanesinin birlikte kullanımına ilişkin 09.06.2020 tarihli ve 761 sayılı Makam Onayı ile yürürlüğe konulan protokol çerçevesinde; halen A2 rolünde 275 yatak kapasitesi ile hizmet veren Kırklareli Devlet Hastanesinin, eğitim ve araştırma hastanesi statüsünde, mevcut yatak kapasitesi ile A1 rolünde hizmet vermesine dair alınan 10.06.2020 tarihli ve E.1078 sayılı makam onayı ile hastanemiz ilgili tarihten itibaren “T.C. Sağlık Bakanlığı Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz, tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etik ilkelere uygun, hasta haklarına saygılı, gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.

Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yayla Mah. Çamlık Cad. No:49 Merkez, Kırklareli

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
180 yorum
 • Murat Yıldız
  Murat Yıldız
  bir hafta önce

  Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi personeli çok güleryüzlü ve yardımsever. Hastane temiz. Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Öğretim Görevlisi Dr.Bilgehan Fatih Ceylan' a ayrı bir parantez açmak lazım. Çok ilgili, güleryüzlü ve iyi bir Doktor.Kırklareli'ler böyle bir hocaya sahip oldukları için çok şanslılar.

 • Aylin Uludogan
  Aylin Uludogan
  bir hafta önce

  Kırklareli Eğt.ve Arş.Hastanesi'ne yeni gelen Göz doktoru Bilgehan Fatih Kaplan'a güleryüzü, ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.Allah yolunu açık etsin. Aylin Engin

 • Fazile
  Fazile
  3 hafta önce

  Romatoloji Doktoru Haluk cinakli dan şikayetçiyim seksen yaşında anemi götürdüm yaşına bakmadan bizi dışarı attı ve muane etmedi gereken yapılsın lütfen ben razı değilim Allah da razı olmasın ondan Allah'a havale ediyorum onu

 • Yasemin Gökbayrak
  Yasemin Gökbayrak
  bir ay önce

  Fulya oğuz Türkyılmaz ❤️ sen nasıl şahane bir doktorsun... En cekinilecek durumlarda bile bana bir anne şefkatiyle yaklastin. Utandirmak bir kenarda dursun bir de onca yoğunluğa rağmen beni telkin edip teselli edip muhabbet ederek en korktuğum şeylerde bile sohpet havasında bir muayene süreci yaşamami sağladın.. Allah bin kez razı olsun.. kadın doğum uzmanı doktor arayanlar lütfen Fulya hanıma bir kez gidin.. ne demek istediğimi anlayacaksınız..

 • Hilal Yavuz
  Hilal Yavuz
  3 ay önce

  Otopark sıkıntılı engelli parkları engelliler kullanamıyor. Hastane akşam sabah giriş çıkış kapı düzeni saçma sapan hep hastaya zulme yönelik. Allah tan doktor ve personel iyi de bu sorunları görmezden gelebiliyoruz. Buradan DR. Erhan Kader e ve kat personeline sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.