Üye Paneli

Altıntaş Devlet Hastanesi, Kütahya ili Altıntaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kütahya Altıntaş İlçe Devlet Hastanesi 2 bloktan oluşmaktaydı. A blok 1970 yılında Altıntaş İlçesinin Hürriyet Mahallesinde kurulmuş olup, Acil servis poliklinik hizmeti 1 ambulans 10 yatak kapasitesi ile faaliyete başlamıştır. İlerleyen senelerde 112 biriminin ayrılmasıyla birlikte B blok oluşturulmuştur. Açıldığı dönemde 1 Başhekim, 2 Hekim, 3 Hemşire, 2 ebe, 2 memur, 1 şoför ve 2 temizlik personeli hizmet vermekteydi.

2010 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Aile Hekimliği uygulamasına geçilmesi ile birlikte hastanenin güney cephesine yaptırılan Altıntaş Aile Sağlığı Merkezi 5 hekim ve 5 ebe ile hizmet vermeye devam etmiştir.

2016 yılında Altıntaş Devlet Hastanesinin doğu tarafına 15 yataklı yeni Altıntaş İlçe Entegre Hastanesi yapılmaya başlanmıştır. 2017 yılının eylül ayında Altıntaş halkına hizmet vermek için açılmış olan hastanemiz bünyesinde; Acil Servis, 7 birimli Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi, 112 İstasyonu, Diş Polikliniği, 5 hasta odası, 1 Ameliyathane, Doğumhane, Laboratuvar birimi, Röntgen birimi, Yemekhane ve yönetim birimlerindeki personeller ile hizmete devam etmektedir.

Altıntaş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Altıntaş Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No:67/B Altıntaş, Kütahya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
15 yorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.