Üye Paneli

Gediz Devlet Hastanesi, Kütahya ili Gediz ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yeni hizmet binamızın inşaatının bitirilmesiyle birlikte 01.04.2017 tarihinden itibaren yeni binamızda hizmet verilmeye başlanılmıştır. A, P, Y ve İ bloktan oluşan yeni hizmet binamız 57.645 m2 lik arsa alanı içerisinde 12.502 m2 kapalı alana sahiptir. Yıllık 254.000 hastaya ameliyathane, poliklinik, acil servis, yoğun bakım, diyaliz, fizik tedavi ünitesi, görüntüleme merkezi, laboratuar, radyoloji hizmeti verilmektedir.

100 yataklı Gediz Devlet Hastanesinde; 3 ameliyathane salonu, 6 yataklı yoğun bakım ünitesi, 10 makinalı diyaliz servisi, FTR (Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ünitesi), 4 yataklı palyatif bakım ünitesi bulunmaktadır. Tuvaleti, banyosu içinde olan tek ve çift kişilik hasta odaları ile bölge halkına hizmet verilmektedir. İlçe halkı, yeni Gediz hastane binasında son derece modern ve donanımlı bir ortamda, nitelikli sağlık hizmeti alacaklardır.

Gediz Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gediz Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Umurbey Mah. Mehmet Ersoy Cad. No:19/1 Gediz, Kütahya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın