Üye Paneli

Bodrum Devlet Hastanesi, Muğla ili Bodrum ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bodrum Devlet Hastanesi Bodrum Yarımadasına hizmet veren tek Devlet Hastanesidir. Hastane Binası 1994 yılında yapılmış 1995 yılında hizmete açılmıştır. 07 Kasım 2022 tarihinde yeni yapılan binasına taşınmıştır. Modern cihazlarla donatılan Bodrum Devlet Hastanesi 150 yatak, 56 poliklinik, 40’ın üzerinde yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir.

Bodrum Devlet Hastanesi, yaklaşık 6 bin 200 m²’lik oturum alanına sahiptir. Zemin kat haricinde 4 katlı, 150 yataklı servis odası, 48 poliklinik odası bulunan hastane gerektiğinde büyüme potansiyeline sahiptir. Yeni hastanede toplamda, 22 yataklı yoğun bakım odaları, 5 ameliyathane odası 30 adet kapalı 300 adet açık otopark, 60 Poliklinik, 1 adet lokal ameliyethane 1 adet sezaryan 5 adet normal ameliyathane olmak üzere toplam 7 ameliyathane, kemoterapi mölümünde 6 yataklı oda kapasitesi bulunmaktadır

Bodrum Devlet Hastanesine, Bodrum Otogarından Yeni Hastane Dolmuşları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Milas Havalimanından gelen hastalarımız havalimanı toplu taşıma araçları ile Bodrum otogarına ulaşabilirler.

Bodrum Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bodrum Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Konacık Mah. Başeğmez Cad. No:3 Bodrum, Muğla

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
107 yorum
 • Serkan Aydoğar
  Serkan Aydoğar
  bir ay önce

  Allah ermeniyi, yunanı düşürmesin diyeceğim bir yer, kırık parmak için acile gittim, sıra nunarası verdiler. Aldığım numara 244 ekrandaki numara daha 199, burası acil ve acilde sırayla bekliyosunuz. Sıram geldi muayene oldum, alçı yapılması için acildeki alçı bölümüne geçtim personel yok polikliniğe gidin denildi. Oraya gittim oradada kimse yok öğle yemeğine gitmiş, acildeki doktor ertesi gün sabah 8 de Ortopedi polikliniğine gitmemi söyledi, bende gittim. Önce sırayla doktorun muayenehanesine girip sıra alıyorsunuz sonra sıranızı beklemeniz söyleniyor. Saat 09:00 da hasta kabul edileceği söylenirken bu yorumu yazdığım saat şuan 09:05 ve ne gelen var ne giden. Hadi beni geç, benden daha kötü durumda ayakta duramayan, ağrısı olan travma hastaları var. Sabah 08:30 da bana verilen numara 48 varın gerisini siz düşünün...

 • Latife Büyüktaşkın

  24 Nisan'da Diş Tedavi Bölümü'nden randevu almıştım. Yeni hastanenin Diş Tedavi Bölümü'nü çok beğendim. Bekleme alanı geniş , tedavi yeri aydınlık ve tertemizdi. Benimle ilgilenen Diş Hekimi Peri Nacar beni önce röntgene yönlendirdi. Sonra röntgeni değerlendirdi ve sağ üst azı dişimde çürük olduğunu , istersem hemen dolgu yapabileceğini söyledi. İstedim ve Peri hanım , öyle yumuşak ve öyle güzel konuşarak dolgumu yaptı ki ," iyi ki ondan randevu almışım "dedim. Güler yüzlü , sakin ve işini severek yapan bir Diş Hekimi Peri Nacar. Kutluyorum kendisini.

 • Ömer A.
  Ömer A.
  bir yıl önce

  Şu an gördüğüm kadarıyla geniş bir hastane fakat personel yetersizliği var. Sistem tam oturmamış. Bir de acildeki kapasiteye göre wc ler yetersiz. 1 engelli 1 alaturka tuvalet var. 2 lavabo. Pisuvar bile yok.

 • Olcay Topcu
  Olcay Topcu
  11 ay önce

  Allah kimseyi muhtaç bırakmasın sağlık sitemine diyerek başlasam da tek kelimeyle bodrum için harika bir tesis. 30 yıldır olması gereken hizmet bir şekilde verildi. İnşallah daha sonra kapasitesi daha fazla bir tesis yapılır

 • Ceren Muslu
  Ceren Muslu
  11 ay önce

  Acili kullanmak zorunda kaldık. Travma olduğu için hiç bekletmediler. Büyük, temiz ve tenhaydı. Büyük ama acilde röntgen gibi mesafeler yakın. Ekip çok iyiydi. Herkes güler yüzlü ve yardımseverdi. Gitmek gerekmesin, ama orada olduklarını bilmek güzel.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.