Üye Paneli

Fethiye Devlet Hastanesi, Muğla ili Fethiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Fethiye ile Çalış arasındaki sahil bandında yer alan hastanemiz, Fethiye’mizin 71 köyüyle birlikte 170025 kişiye ve hatta Antalya Kaş’tan, Muğla Ortaca’ya kadar olan tüm bölgedeki halkımıza hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktadır. Ayrıca Fethiye’nin bir Turizm ilçesi olması, yaz aylarında ilçe’ye gelen yerli ve yabancı turistlerle birlikte 300000 civarında kişiye hizmet verme gururunu da hastanemize yaşatmaktadır.

Hastanemiz 25 Yataklı Sağlık Merkezi olarak faaliyette iken 1965 yılında 50 Yataklı Devlet Hastanesi olmuş, 1979 yılında yapılan ek bina ile 75 Yataklı duruma getirilmiş, ardından 1999 yılında Hastane bahçesine prefabrik barakalar yapılarak yatak sayısı 122 ye çıkarılmıştır.

Fethiye Devlet Hastanesi 2003 yılında 22467 m2 alana sahip bugünkü modern binasında hizmete başlamıştır.

Hastanemiz en önemli değeri insan olan, hasta haklarına saygılı, tercih edilen, güvenilir, yenilikçi, zamanı iyi kullanan, iletişime açık, etik kurallara bağlı, iyi yetişmiş kadrosu ile özveriyle çalışan, güler yüzlü ve beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir kurumdur.

Fethiye Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Fethiye Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Akarca Mah. Çalış Yolu No:196 Fethiye, Muğla

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.