Üye Paneli

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi, Sakarya ili Ferizli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Ferizli Devlet Hastanesi yeni hizmet binası 2020 yılında hizmete girmiştir. Devlet Hastanesi 7.500 metre kapalı alana sahip. 26 yatak kapasiteli hastanede, 11 poliklinik hizmeti veriliyor. 8 Yataklı acil servisiyle, tam donanımlı laboratuarlarıyla, ameliyathane ve doğumhane servislerinin bulunduğu Ferizli Devlet Hastanesi’nin ayrıca 50 araçlık otopark alanı mevcuttur.

Ferizli İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Ferizli İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstiklal Mah. Şehit Hacı Uzun Cad. No:41 Ferizli, Sakarya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,6
33 yorum
 • Aleyna Kılıç
  Aleyna Kılıç
  6 ay önce

  25.11.2023 tarihinde acil kısmına gittim. Doktora boğazımın ağrıdığını ve çok halsiz olduğumu söyledim. İçten bir yanma olduğunu söyledim ilaç yazacaktı ben sadece iğne istediğimi söyledim ayrıca rapor istedim ki gerçekten ayakta duracak halim yoktu keyfe keder rapor vermedi. Neymiş gribe rapor veremezmiş şaka mı? Böyle saçmalık görmedim. Bu zamana kadar hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Ki ben şikayetlerimi söylediğimde kalkıp bakmadı herhalde iğne istediğim için direkt. (ERKAY BİLGİÇ)

 • Deniz Yorulmaz
  Deniz Yorulmaz
  8 ay önce

  böyle saçmalık görmedim ben hizmet 0 oda yetmez gibi verilen raporlar sgk ya bildirilmiyor bunları kontrol eden kimse yokmu nasıl bi sağlık hizmeti bu hastanenin telefonuna kimse cevap vermiyor acil hasta olsa ölür burda yetkililerin biran önce bu hastaneye müdahale etmesi gerekiyor ya insan gibi hizmet verilsin yada hastane kapatılsın en azından insanlar buraya gelip sıkıntı yaşamaz

 • Aytaç Tuna
  Aytaç Tuna
  4 ay önce

  Doktorları çok ilgisiz ve sağlık ocağından farksız

 • Oyuna Gel
  Oyuna Gel
  2 yıl önce

  Gerçekten böyle rezalet olamaz 21 mayıs 2022 girişte sol oda da olan başörtülü doktor gerçek bir fiyasko şikayetimi söylüyorum çubukla boğazıma bakacak yerinden bile kalkmıyor ben eğilip ağzımı açıyorum yetmezmiş gibi çocukmuşum gibi azarlıyor ilk girdiğimde selamımı bile almıyor tedavi ederken ayağa kalkmaya tenezzül bile etmiyor çaresine bakın böyle doktor olmaz olsun yorulmuş olabilir ama bu rezalet kabul edilemez

 • Zeynep Aydoğdu
  Zeynep Aydoğdu
  bir yıl önce

  Keşke artık birkaç tane kadın doğum uzmanı da göreve başlasa. İlçe hastanesinde nasıl kadın doğum bölümü olmaz anlamıyorum. Çok saçma.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.