Üye Paneli

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Merkez kampüs, Korucuk kampüs, Doğumevi kampüs, Acil Durum Hastanesi kampüsü ve Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) olarak birden çok kampüste hizmet vermeye devam etmektedir. Toplamda 31000 M2 alan üzerine kurulmuş, 164000 M2 kapalı alanı olan A1 Rol Hastanesi olarak hizmet sunan bir sağlık kuruluşudur. Sağlık Bakanlığı’nın 2020 yılındaki resmi yazısı ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır.

672 dahili servis, 408 cerrahi servis, 167 erişkin yoğun bakım, 11 çocuk yoğun bakım ve 42 yenidoğan yoğun bakım yatak kapasitesine sahiptir. Tüm gücümüzle canla başla çalışarak fedakarca Sakarya halkına, çevre il ve ilçelerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Hastanemiz gerek personel kadrosu gerekse yatak sayısı ve de tıbbi donanım olarak gelişmesine devam etmektedir.

Acil Tıp Kliniği, Üroloji, Plastik Cerrahi, Çocuk Cerrahi, Dahiliye, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Anestezi ve Reanimasyon, Ortopedi ve Travmatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Genel Cerrahi, Onkoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, KBB, Dermatoloji, Gastroenteroloji ve Romatoloji, Psikiyatri, Labaratuvarlar (Mikrobiyoloji, Biyokimya, Patoloji, Genetik), Radyoloji, gibi birçok dalda eğitim kliniği olarak ve hemen bütün branşlarda sağlık hizmeti vermekteyiz.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şirinevler Mah. Adnan Menderes Cad. Sağlık Sok. No:195 Adapazarı, Sakarya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,6
905 yorum
 • Asuse DEMİR
  Asuse DEMİR
  5 ay önce

  Travma sebebiyle çocuk Acile gittiğinizde yetişkin acile yönlendiriliyorsunuz. Adı üstünde travma üzere gelmiş hastalar kuyruk sistemiyle muayeneye alınıyor. Ben çocuğumun burnunun üzerine düşüp aşırı kan kaybetmesi üzerine gitmiştim. Halsiz düşen ve kan yuttuğu için kusan çocuğum kucağımda bir saat kuyruk bekledim. Tedavi sonrası tomografiye gittik burası daha trajik trafik kazasıyla gelen uykuya direnen bir hasta sistem sebebiyle çağarılmayı bekliyor. Tomografi acil ambulans girişinde ve asansör karşısında. Sedyeli hastalar asansör açıldığında veya ambulans geldiğinde sağa sola çekilip yol açılmaya çalışılıyor. Alçıya veya tomografiye giden hastalar bu sefer sonuç için kuyruğa giriyor. Berbat bir sistem.

 • Carleone Michael
  Carleone Michael
  3 ay önce

  Rezalet bir yer. Kimsenin kendinden haberi yok. Diyelim hastasınız gittiniz randevu aldınız kayıt açtırdınız ilgili birime gittiniz sıranızı bekliyorsunuz, o birimde de kimlik ile yeniden sıraya girmeniz gerekiyormuş, ben bu bilgiye zembille sahip olamam, listede hastanın ismi zaten var sıramı bekliyorum, benden önce gelen onlarca hasta girdi çıktı hala bekliyoruz. Bir şey sorunca azar yiyoruz, sormayınca belirtilip duruyoruz. Allah sizi sizin ilgilendiğiniz gibi kalitesiz ve gevşek insanların eline düşürsün de hastaların derdini bi anlayın. Rezalet. Kim derse Türkiye de sağlık sistemi harika, hastaneye düşmemiştir. Bu yazım kadın doğum radyoloji ultrason birimine gelsin! 75 yaşında ki annemi saatlerdir bekletiyorsunuz kadın adım atıp yürüyemiyor bile!!!!

 • Bahri Aslan
  Bahri Aslan
  bir ay önce

  Klasik eğitim araştırma hastanesi deli kalabalik çok sıra oluyor ama doktor ve hemşire kadrosu iyi çok bekleniyor. Randevu bulmak çok zor randevuya rağmen saatlerce bekleniyor doktor sayısı çok yetersiz. Kimseyi muhtaç etmesin eksikliğini de göstermesin.

 • İlyas Gürses
  İlyas Gürses
  7 ay önce

  Allah kimseyi düşürmesin öncelikle üroloji bölümündeki doktorların çabalarını gayretlerini çok iyi gözlemledim gerçekten ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar hepsine gayretlerinden ötürü teşekkür ediyorum Hastaneye gelince ek bina gerçekten çok temiz tek yataklı odalar hastaya rahatlık sağlıyor. Olumsuz olarak söyleyebileceğim şey. Erken taburcu olayı. Oda hastaların fazla olmasından kaynaklı. Yinede güzel hizmet 👍👍

 • Seda ARAL
  Seda ARAL
  2 ay önce

  Üç gündür acılar ağrılar içinde kıvranan kalça kemiği kırılmış 90 yaşına dayanmış babanemi ameliyata almaları için bekliyoruz. özellikle sorduk sorduk süreç uzayacaksa özel hastaneye gitmek istediğimizi tek bağlayan şeyin çok iyi doktorların olduğu.. ne gelen var ne giden ne bilgi paylaşan .. hemşirelere sakın bir şey sormayın zaten ilgisizlik had safhada sakın yoğunuz demesinler yoğun olmadıkları zamandaki ilgsizliklerini birebir yaşadım . Şu üç günde kendime çıkardığım ders elimden geldiğince ömrümün sonuna kadar özel sağlık sigortamı ödemek ! Allah kimseyi buraya düşürüp muhtaç etmesin..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın