Üye Paneli

Karasu Devlet Hastanesi, Sakarya ili Karasu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Büyüyen Karasu’nun ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki Karasu Devlet Hastanesi 75 yataklı modern ve her türlü tetkikin yapılabileceği bir hastanedir.

3 ameliyathane, 6 yoğun bakım ünitesi, 84 yataktan oluşan 42 oda, 8 diyaliz, 8 müşahede, 7 asansör, 6 merdiven, 98 araç kapasiteli otoparkı olan hastane binası 13 bin 500 m2 alana sahiptir.

Karasu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karasu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Aziziye Mah. 350.Sok. No:27 Karasu, Sakarya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,9
179 yorum
 • Tuğba Eker
  Tuğba Eker
  5 ay önce

  Acildeki doktorlara çok teşekkür ederim. 3.5 yasındakı oglumu götürdük. Acilde bulunan erkek doktor bey ve başı örtülü doktor hanım efendi ve hemşirelerin hepsi bizimle cok güzel ilgilendiler. Burdan cok teşekkür ederim. Öncesinde özel hastaneye gitmiştik hiç memnun kalmadık. Burası oğlumun ateşini düşürdü gerekli tedavileri uyguladılar cok teşekkürler. Herkes çok ilgiliydi.

 • faruk küçük
  faruk küçük
  4 ay önce

  01.02.2024'te randevuya gittim. Muayene oldum. İlaç aldım. Epey süre kullandım ama herhangi bir değişim olmadı. Durum daha da kötü. Başka yerden randevu alayım dedim. Alamıyorum. Bu hastanedeki randevuya gitmedigim için 15 gün boyunca talep yapamıyormuşum. Halbuki ben doktora gittim. İlaç yazıldı. Nasıl oluyor anlayamadım. Düzeltsinler diye arıyorum hiçbir şekilde ulaşamıyor.

 • Firdevs Tekeci
  Firdevs Tekeci
  4 ay önce

  Diş polikliniklerinde doğru düzgün hiç bir işlem yapılmıyor. Ne diş taşı temizliği için alet edevat var ne diş çekimi için röntgen cihazı. Yeni gelen kalıcı dişin altındaki sallanan süt dişini bile Nerden bileceğim bunun süt dişi olduğunu deyip röntgen cekilmesi lazım deniyor. Eee röntgen cihazı da hastanede yok doğru Sakaryaua yönlendiriyorlar. Sahi bu hastanenin diş polikliniği ne işe yarar?

 • Burcu Yılmaz
  Burcu Yılmaz
  5 ay önce

  Annem ve babam hastaneye düzenli kullandıkları ilaçları alabilmek için sağlık raporu çıkarmaya gittiler dahiliye doktoru olan Sami Ayhan raporu çıkarmak için sürekli eczaneye gönderip durmuş ve hakaret etmiş anneme ne kadar sorunlu insan varsa beni buluyir demiş hastanenin çıkarması gereken raporu eczane neden çıkarsın anlamadığım konu o kış mevsiminde oldukları için toplasanız 10 hasta bakılıyor ondada kalkıp hakaret etme hakkını kimse onlara vermiyor annem ilaç almak istemiş kadına bağırmış gereğinin yapılmasını istiyorum

 • osman doğu sezen
  osman doğu sezen
  2 hafta önce

  Özellikle yaz aylarında ihtiyaca cevap vermekte zorlanıyor. Yeni nesil ilçe hastanesi...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.