Karasu Devlet Hastanesi, Sakarya ili Karasu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Büyüyen Karasu’nun ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikteki Karasu Devlet Hastanesi 75 yataklı modern ve her türlü tetkikin yapılabileceği bir hastanedir.
3 ameliyathane, 6 yoğun bakım ünitesi, 84 yataktan oluşan 42 oda, 8 diyaliz, 8 müşahede, 7 asansör, 6 merdiven, 98 araç kapasiteli otoparkı olan hastane binası 13 bin 500 m2 alana sahiptir.
Karasu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Karasu Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Aziziye Mah. 350.Sok. No:27 Karasu, Sakarya
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Tuna Gemici
bir ay önceBir aydır ortapediye e nabız dan randevu alamıyorum. 182 ise ne zaman arasam 15 günlük süre dolu olduğu için randevu vermiyor. Ya Tek doktor ve çok yoğun yada doktor yok
Emrah tavşancı
bir ay önceYazın çok sıra var doktorlar yardımcı olmaya çalışsana yazın ilçenin nüfusu arttığı için çok sıra oluyor. Otoparkı yetersiz. Kışın sorun yaşamazsınız.
faruk küçük
5 ay önce01.02.2024'te randevuya gittim. Muayene oldum. İlaç aldım. Epey süre kullandım ama herhangi bir değişim olmadı. Durum daha da kötü. Başka yerden randevu alayım dedim. Alamıyorum. Bu hastanedeki randevuya gitmedigim için 15 gün boyunca talep yapamıyormuşum. Halbuki ben doktora gittim. İlaç yazıldı. Nasıl oluyor anlayamadım. Düzeltsinler diye arıyorum hiçbir şekilde ulaşamıyor.
Firdevs Tekeci
5 ay önceDiş polikliniklerinde doğru düzgün hiç bir işlem yapılmıyor. Ne diş taşı temizliği için alet edevat var ne diş çekimi için röntgen cihazı. Yeni gelen kalıcı dişin altındaki sallanan süt dişini bile Nerden bileceğim bunun süt dişi olduğunu deyip röntgen cekilmesi lazım deniyor. Eee röntgen cihazı da hastanede yok doğru Sakaryaua yönlendiriyorlar. Sahi bu hastanenin diş polikliniği ne işe yarar?
hikmet altaylar
bir ay önceHastanenin bahçesinde bulunan otopark bölümune Güneş enerji sistemi kurulmuş.Butun kurumlarda olması gerekeni başlattığınız için teşekkürler