Üye Paneli

19 Mayıs Devlet Hastanesi, Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 19 Mayıs ilçesinde yaşayan ve misafir olarak gelen vatandaşlarımızın, sağlık problemlerinin çözüldüğü ve tedavisinin yapıldığı merkezdeki tek sağlık kuruluşu olarak hizmet veren 19 Mayıs Sağlık Ocağının eski binasının yıkılarak bahçesinin bulunduğu yere, 2007 yılında yapılan İlçe Sağlık grup Başkanlığı, Toplum Sağlığı Merkezi ve Merkez Aile Sağlığı Merkezi binasında 5 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2021 yılında yeni hastane binası tamamlanmış ve hizmete 20 yataklı hastane olarak devam etmektedir. Yaklaşık 6 bin metre kare alan üzerine inşa edilen yeni 19 Mayıs Devlet Hastanesi 40 yatak kapasitelidir. Hastanede diyaliz, ağız ve diş sağlığı üniteleri, ameliyathane ve yoğun bakımın yanı sıra sosyal donatı alanları ile birlikte geniş bir otopark alanı da mevcuttur.

19 Mayıs Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için 19 Mayıs Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Engiz mah. Hızar Değirmeni cad. No:11 Ondokuzmayıs, Samsun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,1
56 yorum
 • Sema A.
  Sema A.
  bir ay önce

  Tertemiz.. Ama asıl memnuniyetim Gökhan Öcal hocamıza. Ben hayatım da böyle nazik kibar ilgili bir doktor ile karşılaşmadım. Atakumdan kendisi için geleceğim artık. İyi ki tanıdım sizi hocam.

 • Luba Blaja
  Luba Blaja
  4 ay önce

  Acil de yara bandı bile yok. Bu nasıl acil? Yaramı açılmamı istediler.. kanayan yarayı bandaj kendim yapmak zorunda kaldım, ilgilenen olmadı.. bandı istedimde...yara bandı yok cevap aldım. Barkod ilaçları almak için kodu yoktu.karşıdaki eczane acil telefona bakmıyor dediler.. polikliniği geri dönmek zorunda kaldım.

 • Alpha
  Alpha
  6 ay önce

  Kadın doğum uzmanı Gökhan ÖCAL isimli doktor bey çok nazik ve güler yüzlüydü. Bizi her konuda bilgilendirdi. Burdan kendisine ayrıca tekrar teşekkür ederiz. 10/10

 • Mehmet Sait YURTSEVER
  Mehmet Sait YURTSEVER
  bir yıl önce

  Biz deprem nedeniyle Gaziantep ten Samsun a gelmek zorunda kaldık. Deprem nedeniyle bir hafta sokakta arabanın içinde kaldık. Bu nedenle de yaşlı annem ve babam da hastalanmışlardı. Bir arkadaşımız tavsiyesi ile bu hastaneye gittik. Depremzede olmamız nedeni ile tüm personel çok sıcak kanlı ve yardımsever davrandı ama özellikle iç hastalıkları uzmanı Dr.Firdevs Özdemir hanım bambaşka bir ilgi ile annem ve babamı kendi anne ve babası gibi tedavi ederek büyük bir ilgi gösterdi. Ayrıca hastane de şimdiye kadar gördüğüm birçok özel hastaneden daha temiz ve daha tertipliydi. Bu nedenle tüm çalışanlar ve hastane yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Yasemin Ceken
  Yasemin Ceken
  11 ay önce

  Kadin doğumda sadece Göhan Öcal icin bile gidilebilecek hastahane samsun merkezde olmamasina cok üzüldüm

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın