Üye Paneli

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastane 1959 yılında 100 yataklı olarak faaliyete geçmiştir. 1970 yılında ek birimler, Göğüs hastanesine ilave olarak bir Göğüs Cerrahi ve Rehabilitasyon Merkezi oluşturmak amacıyla inşa edilmeye başlanmış; ancak 1976 yılında bunların büyük bir bölümü protokol gereği Tıp Fakültesi Hastanesinin kullanımına verilmiştir. 1986 yılında Tıp Fakültesi yeni yapılan Üniversite Kampüsündeki yerine taşınmıştır. Hastanemizde 2005 yılında Göğüs Cerrahisi Birimi eklenmiş olup, hale hazırda 167 yatak olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizde; Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Dahiliye, Uyku bozuklukları alanlarında poliklinik hizmeti sunulmaktadır. Toplam 14 adet poliklinik mevcuttur. Hasta kayıtları tıbbi sekreterlerce hastane otomasyon sistemi üzerinden doğrudan yapılmaktadır. Tüm branş hekimlerinin ayrı poliklinikleri mevcuttur. Hastanemizde Hekim Seçme Uygulaması mevcut olup, geldiğinizde poliklinik sekreterlerine uğrayarak hekiminizi seçebilirsiniz. Tüm polikliniklerimizde branşlarında uzman hekimlerimiz görev yapmaktadır. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir.

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Reşadiye Mah. Osmaniye Cad. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi İlkadım, Samsun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
88 yorum
 • turgut ayyıldızoğlu

  Samsun Dr.Kamil FURTUN Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesine malum salgından dolayı 2020 yılından itibaren birkaç kez gittim .Muayene ve tedavimi Uzm.Dr.Savaş GEGİN hocam yaptı.17.01.2024 günü de benzer rahatsızlıktan dolayı eşimi de aynı hastaneye götürdüm.Uzm.Dr.Savaş GEGİN hocam muayene etti.Gördüğü lüzum üzerine acilde tedavi de yapıldı . Ben kendim ailem adına sayın Uzm.Dr.Savaş GEGİN hocama aile doktoru gibi ilgilenmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Turgut AYYILDIZOĞLU

 • Fatih Ateş
  Fatih Ateş
  3 yıl önce

  Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İlkadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın önünden kalkan dolmuşlar (Kadıköy, Gebi Cd. No:10) ve Samsun Büyük Şehir Belediyesi otobüsleri ile gidebileceğiniz. Samsun'un en donanımlı hastanesi, personel gayet başarılı.

 • Hamide Yıldırım

  ozel sigortali olmama ragmen ikinci bi dr degerlendirmesi icin gittigim Sn.Merve Gulcan Bayrak hocam son derece guler yuzlu ve sevecendi..devlet dr lari klişesinin icinden siyrilmis insani yaklaşımi icin kendisinden Allah razı olsun..ben google yorumlariyla kendisini tercih etmistim,buraya bakip karar verecekler icin de ozellikle yazmak istedim..Rabbim hrkese acil şifalar versin

 • Serkan Durmuş
  Serkan Durmuş
  8 ay önce

  İyi günler hastam göğüs hastanesi 3 kat ta yatmakta hastane genel anlamda çok eski temizlik açısında vasat hasta odaların da wc yok 75 yasindaki hastam odasından çıkıp koridorları wc gitmek zorunda kalıyor. Sanki sene 90 lu yillar mis gibi Bi hastane.samsun gibi biyere böyle Bi hastane yetersiz.yetkililer bence yan gelip yatıyor.isinizi yapamıyorsanız yapan birine bırakın.

 • Fatih Çakmak
  Fatih Çakmak
  8 ay önce

  Hastane çok güzel Doktor Nevra güllü Arslana çok teşekkür ederim. Lakin koca hastanede 1 tane tomografi cihazı var. Tomografi çekinmek için saatlerce beklemeniz gerekiyor

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.