Üye Paneli

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana bina, SBÜ Atakum, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi ve Onkoloji ek hizmet binalarıyla hizmet sunmaktadır. 2010 yılında hizmete giren hastaneoplam 77.600 m² inşaat alanı üzerine kurulu 400 yataklı hastanede hava acil hizmeti verilmekte olup 1 yoğun bakım ünitesi, 16 ameliyathane ve 3 konferans salonu mevcuttur.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kadıköy Mah. Barış Bulvarı No:199 İlkadım, Samsun

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
447 yorum
 • Sr Şk
  Sr Şk
  bir hafta önce

  Sağlık kurulu bölümünde görevli doktorlar hastanın dış görünüşüne bakıp muayene etmeksizin (eden de baştan savma ediyor) karar veriyor ve bu süreçte hastalara kaliteli ve sağlıklı rehberlik ve bilgilendirme hizmeti verilmiyor.

 • Elif danışmaz
  Elif danışmaz
  2 hafta önce

  Araştırmanın acil servisi pislik içinde. Aslında genel olarak hastane pis ama acil başka bir seviyede. Sedye örtülerinde başkalarının kıl/tüyü, yerlerde kan lekeleri, toz/kir cabası… yerleri paspasla silen biri haricinde başka bir temizlik olduğunu sanmıyorum. Hastaneye zaten enfeksiyonu hastalar getirirken hastanede bize mikrop bulaştırmasa…

 • Fatih G.
  Fatih G.
  2 hafta önce

  Hastane bakımsızlıktan dökülüyo. Dışarıdan diri dursa da yıpranmış ve çok yorgun. Kapasitesi sebebiyle civar hastanelerden çok fazla nakil hasta mevcut. Personel olabildiğince yardımcı. Fakat yine de gevşek personeller de olduğunu eklemek gerek. Girişte hastane güvenliği YOK, elini kolunu sallayarak girebilirsin.

 • Hasan Güney
  Hasan Güney
  4 ay önce

  Hastane hiç bir şeye yaramıyor. Masa başında duran sekreterlere bir adres bişey sorsan ukalaca sinirli kendini begenmiş yüksek sesle bağırarak cevap veriyorlar özellikle heyet kısmında. ( 3 ay önce evrak verdim)kanser hastasıyım beyinden böbrekten ameliyat oldum şimdi omurilikte tümör var, verdiğim evrakın sonucunu bana iki ay sonra çıkar dediler Atakum SGK dan bilgi verirler dendi. Ama 3 ayı geçti benim evrak halen hastanede imza bekliyormuş. Ben öldükten sonra mı evraklarım gerekli yere gidecek. Biliyorum kurtuluş yok ama aileme iki çocuğuma yeterli olmasa da bir maaş adı altında ekmek parası kalsın istedim. Şimdi soruyorum sizlere 2 ayda çıkacak evrak 3 ayı geçmiş çıkmamış hak mıdır bu. Bunda kimin suçu varsa Allah hastalığım adına hakkımı haram eylesin o suçluların oturduğu yerde güzel maaşla işini yapmayanlara hakkım haram zıkkım olsun. Sekreterlerin danışmanların doktorlardan fazla forsu var. Bende hastane çalışanıyım alt bakıma da girsem hiç bir zaman suratım asık ukalaca girmedim Güler yüzle hasta ile ilgilendim çıktım bu işi asgari ücretle yaptım kimse de 5 senedir çalıştığım yerde kötü çalıştığımı söyleyemez. Asgari ücretimi hakkıyla alıp yedirdim çoçuklarıma. Ama o sekreter danışmanların benden iki misli para almasına rağmen bunu yapmaları dokundu bana. Benim ve benim gibi fırça yiyen yaşlı teyze amcaların hakları helal olmasın inşallah. Haram zıkkım olsun inşallah…

 • Pınar Özdemir
  Pınar Özdemir
  bir ay önce

  Samsun eğitim araştırma Hastanesi'nde genel cehrahında küçük bi operasyon geçirdim ama malesef bi sorun yüzünden kanamam oldu ve hastaneye gittim ve Dikişlerim yeniden dikilmek zorunda kaldı ve genel cehrayi doktor gelip baktı ve pansumancı eşliginde işleme başladı ve benm yaramı uyuşturmadan işleme başladı ve bana acı çektirerek ve bana agladıgın için sürekli azarladı bagırdı ve ben gerçekten çok acı çektim ilk dikiş atılışı değildi lütfen işinizi yaparken daha acımalı daha çok moral vererek yapın insana ufacık bir iğne batsa canı yanar onun için işinizi daha iyi yapın ben çok üzüldüm ve o doktoru kınadm

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.