Üye Paneli

Bozova Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Bozova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan Bozova İlçe Devlet Hastanesi, 2020 yılı itibariyle yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılan devlet hastanesi 65 yatak kapasitesine sahiptir. 1 bloktan oluşan hastane, 65 yatak kapasitesiyle, farklı branşlardan 17 polikliniği, 2 ameliyathanesi ile hizmet sunmaktadır. Yoğun bakımda 4’ü yetişkin, 4’ü yeni doğan, 2’si yanık olmak üzere 10 yatak, diyaliz ünitesinde 8 yatak, palyatif ünitesinde 4 yatak yer alıyor.

Bozova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Bozova Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeşilova Mah. Baraj Yolu Üzeri No:78 Bozova, Şanlıurfa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
5 yorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.