Üye Paneli

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 14 Mart 2004 tarihinde Sağlık Bakanımız Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla hastanemiz yeni 500 yataklı hastane binası hizmete girmiştir. Hastanemize günlük ortalama 3500 – 6000 civarında poliklinik hastası başvurmakta ve bu hastalarımızın gerekli tetkik ve tedavileri hastanemiz laboratuarları, görüntüleme üniteleri ve yataklı servisleri tarafından karşılanmaktadır. Hastanemiz modern cihazlarla donatılmış ve eğitimli personeliyle hasta memnuniyetini ön planda tutan anlayışla hastalarımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Toplam 202 hasta odamız bulunmaktadır, hasta odalarımız birli, ikili, üç yataklı olup odalarda buzdolabı, TV, WC ve banyo mevcuttur, hasta yatak başında merkezi oksijen ve hasta başı üniteleri bulunmaktadır.

Ameliyathanemiz teknik alt yapı bakımından güçlendirilmiş, 9 ameliyat odası, pre-op, post-op odası, sterilizasyonun sağlandığı merkezi sterilizasyon ünitesi her türlü ameliyatın yapılabildiği modern bir komplekstir. Ameliyathanemiz hastalarımıza 24 saat hizmet vermektedir. Acil servisimizde il, ilçe ve komşu ülkelerden gelen acil hastalara hizmet verilmektedir.

Hastanemizde 24 saat hizmet veren kan merkezi, diyaliz ünitesi, tam donanımlı yoğun bakım üniteleriyle hizmet verilmektedir.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında evde bakım hastaları sağlık personelimiz tarafından muayene edilmekte, pansumanları gerekiyorsa küçük cerrahi işlemleri, tetkikleri yapılmakta, reçeteleri yazılmakta, sağlık kurul raporları çıkarılmakta, bu tür hastaların ev ile hastane arasında gerekli nakil işlemleri dahil söz konusu tüm hizmetler tarafımızdan herhangi bir ücret talep edilmeden gerçekleştirilmektedir.

Ayaktan hastalar için Fizyoterapi Ünitesi bulunmaktadır. Ünitede hastalara elektroterapinin tüm uygulamaları yapılmakta, egzersiz, el ve ortopedik rehabilitasyon tedavileri de uygulanmaktadır.

Hastanemizde telefonla online randevu ve online tahlil sonuçları hizmeti verilmekte, görüntüleme ünitesinde röntgen, BT, MR gibi tetkikler digital ortamda çekilmekte, depolanmakta ve PACS sistemi sayesinde tüm bilgisayarlardan görülebilmektedir.

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Esentepe Mah. Ertuğrul Cad. Haliliye, Şanlıurfa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
325 yorum
 • Zekiye Senocak
  Zekiye Senocak
  bir ay önce

  Motor kazasında geçiren yeğenim Ankaradan geldi Ortoprdi uzmanı BURAK KAYA hoca hiç hasta doktor ilişkisi olmadan sanki yakınıymış gibi ilgi ve müdahalede bulunması ve tüm içtenliği ile başarılı bir şekilde yeğenimin dizini tedavi ettti sizler gibi değerli hocaların devamı gelmesi dileğiyle

 • Asuman Candan
  Asuman Candan
  3 ay önce

  Beyin sinir cerrahisi bölümünden Dr Tülay Aslan hoca babamı ameliyat etmişti. Çok iyi doktor çok yakın ilgilendi tümörü amaliyat etti babam bu gün ayakta başımızda çok şükür. Rabbim tülay hanımdan razı olsun. Bu gün eşim için gittik o baksın diye ama ayrılmış hastaneden öyle iyi doktorlar urfamızda kalmıyor hiç

 • Halil Kanbaz
  Halil Kanbaz
  3 ay önce

  Heyete giren çocuguma %55 vermisler daha önceki raporu%90 üstüydu kendi banyosunu yapamayan kendi başına lavaboya gidemeyen çocuguma tam bagımlıyken yarı bagımli yazmışlar bu ataksi hastası geçtikçe kotülesıyor nasıl oluyordu bunda torpilmi lazım yoksa bu noto verenlerin Allah bin belasını versin Allah başınıza getirsin yargıda yargıd gürüsurüz

 • Yıldız YILDIZ
  Yıldız YILDIZ
  3 ay önce

  Bu tek yıldızı hastaneye değil torpilin dibine vuran sisteme, randevu alarak gittiğim bölümde bilgi işlemde oturan (2kadın ) klavyede harfleri bulmakta zorlanıp bir barkodu çıkartmayıp, sonra da biz stajyeriz diye kendini savunan torpillilere veriyorum. Durum içler acısı hiç kimse hakkettiği yerde değil.

 • Hıfzı Şimşek
  Hıfzı Şimşek
  3 ay önce

  14 Mart 2004 tarihinde Sağlık Bakanımız Sayın Prof. Dr. Recep AKDAĞ ‘ın katılımıyla hastane 500 yataklı hastane binası hizmete girmiştir. Yatak sayısı 529’dur Hastanenin arsa alanı 144.875 m2, kapalı alanı 42.980 m2, yeşil alanı 19.000 m2 diğer otopark ve sert zemini 22.000 m2’dir.Helikopter pisti mevcuttur

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.