Üye Paneli

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Hilvan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hilvan-Diyarbakır Karayolu üzerinde bulunan 70 yataklı C sınıfısı Hilvan Devlet Hastanesi yeni ve modern binasında hizmet sunmaktadır. Hastanemiz 13500 metrekare kapalı alana sahip olup 3 katlı A, B, C, D Bloklarından oluşmaktadır. 2 Dahiliye, 2 Çocuk Hastalıkları, 1 Kadın Doğum ve Hastalıkları, 1 Aile Hekimliği polikliniğimiz bulunmaktadır.

Hilvan Devlet Hastanesi olarak vizyonumuz bölgesinde teknolojik gelişmelerde öncü olma özelliğini devam ettirerek hizmet kalitesini sürekli arttıran, hasta memnuniyeti odaklı çağdaş bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler Mah. Şanlıurfa Diyarbakır yolu No:125 Hilvan, Şanlıurfa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,5
19 yorum
 • Ramazan Ciba
  Ramazan Ciba
  3 ay önce

  Diş doktoru için urfaya yönlendirilmeme rağmen yeni gelen hocamız Mustafa polatkol sayesinde Hilvan’da rahatça ve titiz bi şekilde tedavi ediyor çok güler yüzlü ve yardımsever hocamızadır yıldızlarımız

 • erhan ali savsak
  erhan ali savsak
  6 ay önce

  Eksik personele rağmen çalışanlar samimi ve özverili bir şekilde görevlerini yerine getiriyor. Tüm sağlık personeline saygı ve sevgilerimi sunarım.

 • Fatih Bakay
  Fatih Bakay
  7 ay önce

  Randevu günüme 3 gün varken beni muayene eden tek hastane Başta Abdurrahman açıkgöz hocaya ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum

 • Fatih Tekin
  Fatih Tekin
  bir yıl önce

  Acil bir dururumuz vardı. 3 kasım saat 16.16 da aradığım da bir Hanfendinin Saçma sapan konuşmasına şahit oldum. devletin böyle saygısızları acil durum çağrı merkezine koyması çok kötü..

 • Mustafa Toprak
  Mustafa Toprak
  4 yıl önce

  Bi çok bransta doktor eksik.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın