Üye Paneli

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Van ili İpekyolu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2013 yılında eski Devlet Hastanesi Ek Poliklinikleri yerinde yapımına başlanılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, haziran 2015 tarihinden itibaren hizmet vermeye başladı. Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin 10 bin 404 metrekare kapalı ve bin 500 metrekare oturma alanına sahip binasında 60 ünite bulunuyor.

Misyonumuz, hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnek olabilecek bir Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunmaktadır.

Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Vali Mithat Bey Mah. Hastane Cad. Sağlık Sok. No:13 İpekyolu, Van

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
85 yorum
 • Esra
  Esra
  4 ay önce

  Parası olanın da olmayanı da kesinlikle gitmemesi gereken bir yer. velat doktor adında bir beyefendiye dişlerimi temizlettim. İşkence etse bu kadar olmaz dı. nefes alamıyorum diyorum hâlâ bekle diyor. Afedersiniz ağzım kan tükürmem lazım desem de bitmesini bekleyip lavaboda tukurebildim. Çok yazık. suratsız doktorlara tedavi oluyoruz

 • Helin Ekinci
  Helin Ekinci
  3 ay önce

  Yorumları okudum da öyle biseyle karşılaşmadım dotorlar çok iyi ilgili Güleryüzlüler bence. özellikle Hüseyin çayir doktor aşık oldum bana numarasını bulun ya tutuldum adama 🤗❤️

 • Berivan Yıldız
  Berivan Yıldız
  2 hafta önce

  Acilde çalışan doktorlar çok ukala ve saygısız konuşmaya gelmiyor sanki babalarının hayrına yapıyorlar kimlere kaldık ya

 • Nurullah ÇETİN
  Nurullah ÇETİN
  3 ay önce

  Hastane iyi temiz ve güzel ama acil kapılar yangın çıkışları geçenlerde gittiğimde kilitliydi. Mutlaka acil çıkışların açık olması gerekli.

 • Siva
  Siva
  9 ay önce

  Periodontolojide uzman dt münevver yetişkin var mükemmel bir doktor tavsiye ederim 13 senedir tedavi edilemeyen diş eti hastalığımı ilaçsız tedavi etti. Hep duacısı olacağım kendisine müteşekkirim..

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın