Üye Paneli

Başkale Devlet Hastanesi, Van ili Başkale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 2004 yılında Başkale İlçe devlet Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz 50 yataklı kapasite sahip olup İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler her geçen gün artmıştır.

Hastanemiz halen 2 Dahileye Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı, 2 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 Çocuk Hastalıkları Uzmanı 3 Pratisyen Hekim 3 Diş Tabibi, 1 Psikolog, 1 Göz Hastalıkları Uzmanı, 1 Kulak Burun Boğaz Uzmanı, 1 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı, 1 Radyoloji Uzmanı bulunmaktadır. Ayrıca hastanemiz bünyesinde ameliyathane, diyaliz ünitesi, yeni doğan yoğun bakım birimleri mevcuttur.

Tüberkuloz, Aile Planlaması, Sigaranın Sağlığa Zararları, Akılcı İlaç Kullanımı, Erken Yaşta Evlilik, Emzirme Politikası, Organ Bağışı, El Hijyeni, Ergenlik Dönemi gibi konularda halka gerekli eğitimler verilmiş ve devam etmektedir.

Başkale Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Başkale Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hakkari Yolu Üzeri Ertuş Petrol Yanı Başkale, Van

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,4
12 yorum
 • Davut Aygok
  Davut Aygok
  bir ay önce

  Sıra beklemekten liyakat sorunundan gecilmeyen yer devlet hastanesinde bile liyakatsizlik yapmayi adam kayirmayi aşiretler sayesinde yapabilen bilgisiz alanında uzman olmayan insanların yönetici olduğu yer

 • Şervan Ayhan
  Şervan Ayhan
  5 ay önce

  Hastane kapasitesi düşük çok fazla sorunları var bu hastane yıkılıp yeni bir hastane yüksek kapasiteli bir yer olabilir ve yeni Doktorlar gelebilir

 • Elvan Tuğba Avkuş

  Bakımsız bir hastane ne yazıkki.Acildeki doktorların ilgisizliği uslupsuzluğu sinirden hasta ediyor.

 • Erhan Askan
  Erhan Askan
  11 ay önce

  Hastane ve personeli oldukça ilgili fakat hastaneye girer girmez yüzünüze ağır bir laham kokusu vuruyor lavabo ve WC ler oldukça pis ve bakımsız hastanenin her yerine sinen iğrenç ve ağır bir koku mevcut umarım bir çözüm bulunur ..

 • Münür Özer
  Münür Özer
  bir yıl önce

  Burası ilçe devlet hastanesi olmasına rağmen sağlık personeli doktorlar çok ilgiliydi hastane personeli büyük şehir hastanesini aratmadı uzun yolculuk tan dolayı annemin arabada rahatsız olduğunu fark ettim ve hastaneye gittik kalabalık olmasına rağmen hiç sıra beklemeden giriş işlemleri yapıldı ve çok ilgili hastane personeli ve sağlık ekibi ile karşılaştık yüksek tansiyonun sebep olduğu rahatsızlık olduğunu söylendi doktor tarafından ve hemen müdahale edildi bir saat sonra iyileşmiş bir anne ile yolculuğumuz a devam ettik

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.