Üye Paneli

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van ili Edremit ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. A2 rolünü üstlenen hastanemiz il genelinde 1.100.190 nüfusa hitap etmektedir. Van, Hakkari, Muş, Bitlis illeri ile Ağrı ilinin Patnos ve Doğubayazıt ilçelerini kapsayan 2. Sağlık Hizmet Bölgesinde yer alan hastanemiz 2.358.809 nüfusa hizmet vermektedir. Hastanemiz 4 ayrı yerleşke içinde 5 farklı binada hizmet vermektedir. Ana Bina ve Kadın Doğum-Çocuk-KVC Ek Binamız aynı yerleşkede hizmet vermektedir. İpekyolu Ek Bina, İskele Binası ve TRSM Binası şehir merkezinde farklı lokasyonlarda hizmet vermektedir.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1.500 toplam yatak, 1.485 nitelikli yatak, 283 poliklinik odası, 160 yoğun bakım yatak sayısı, 67 küvöz, 26 ameliyat masası, 204.269 metrekare kapalı alanı ve dünya standartlarında 3. basamak acil servis hizmeti ile halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi amacımız olarak modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımıza layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Süphan Mah. Havayolu Kavşağı 1. Km Edremit, Van

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
373 yorum
 • Azat Subak
  Azat Subak
  2 hafta önce

  Kadın doğum cerrahi servisinde gece saat 1-2 de erkek ziyaretçi gelip içeriye giriyor. Hatta eşinin yanında kalan erkekler oluyor. Yasak olduğu halde giriyorlar. Denetim eksikliği var. Bizim orada eşlerimiz kız kardeşlerimiz annelerimiz var. Buna lütfen bir çözüm bulun. Böyle bir hastaneye bu şekilde problemler hiç yakışmıyor.

 • Urve Abak
  Urve Abak
  bir yıl önce

  Güzel ve büyük bir hastane. Van şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta. Binalar yeni, temiz ve bakımlı. Çalışan personeller ilgili ve yadımsever. Doktorlar hakkında bir şey diyemeyecğim. Ancak MR randevuları oldukça ileri bir tarihe veriliyor. Bu durum bir an önce çözülmeli.

 • Berivan Yıldız
  Berivan Yıldız
  2 hafta önce

  Çalışanların yüzü hep asık bazi doktorlar zaten hiç ilgilenmiyor buranın galiba en samimi ve içten doktoru beyim sinir cerahhisi suleyman akkayadır bir beyin sinir cerahhisi arıyorsanız muhakkak suleyman hocaya gidin kendisini geç tanıdım ama çok iyi bir doktor

 • Ajda Yalçın
  Ajda Yalçın
  bir ay önce

  İki seferdir başka hastanın e reçete numarası benim telefonuma geliyor,bugün (19.05.2024)tarihinde yine reçete gelince hastaneyi aradım ,ancak telefona bakan santral görevlisi kadar saygısız birini görmedim,gerekli yerlere de şikayetimi yapıcam

 • Gezgin35
  Gezgin35
  5 ay önce

  Öncelikle bazı Dr ların .hastalarını bi dövmediği kaldığı hekimi var. Surat bir karış. Evrak veriyorsunuz daha önceden takipliyseniz gittiğiniz bir çok hekim sorar ve ister. Dr bey dokunmaya kıyamadı. Lütfen bu (kardiyoloji) beyefendiye gitmeyiniz, sağlıklı bilgi yok, hastalığınızla ilgili aktarım yok. Yıllardır var olan hastalığıma yok dedi. Şok oldum... Hastane yönetimi gerçekten işini sevmiyor olmalı ki, aradığınız yeri bulana kadar km lerce yürüyorsunuz hasta halinizle! Yönlendirme levhaları yetersiz hatta bazı poliklinikler yok bile! Dr lar kendi aralarında bölümlere ayrılmış tabi siz bilmiyorsunuz bunu? Randevu alıp geliyorsunuz, belki o kadar da beklemişsinizdir, bir geliyorsunuz ben bakmıyorum o rahatsızlığa şu Dr bakıyor deniliyor. Mesela kalp damar Dr na geliyorsunuz (vy kardiyoloji) ben ritim bozukluğuna bakmıyorum diyor ve boş dönüyorsunuz. Şaka mı bu? O zaman mhrs de bu detayı randevu verirken uyarı verilsin( hastane bakanlıkya oradan da hastaneye özgü uyarı olsun ) . Her hasta km lerce uzaktan geliyor. Bir tek sağlık çalışanları nın mı zamanı değerli? Üstelik yapılan masrafları, hasta halinizle yol gelmenizi saymadım bile. Çok yazık! Memleketim de işinize severek yapan kalmamış... Koşullar ne olursa olsun ya bırakın ya da hakkını verin her ne iş yapıyorsanız. Kimse kolay işte çalışmıyor.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.