Üye Paneli

Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat ili Sorgun ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı olarak Sorgun ilçesinde Ahmet Efendi Mahallesinde faaliyet gösteren 15 ünitli polikliniğin, 25 ünitli Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne dönüştürülmüştür. Merkez, başta Sorgun ilçemiz olmak üzere civar ilçe ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da çok önemli bir sağlık ihtiyacını gidermektedir.

Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Sorgun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Ahmet Efendi Mah. Şehit Mustafa Önder Cad. 3043.Sk Sok. No:2 Sorgun, Yozgat

Şehir

Google Yorumları

3,2
13 yorum
 • Ayşe Gül
  Ayşe Gül
  3 ay önce

  Öncelikle doktor Süleyman Şimşek işinde çok başarılı . İlgisi , bilgisi ve tecrübeleriyle emsallerine öncü isim bence. Çok memnun kaldım . Üst ön dişlerime bir dolgu yaptı orijinalinden farksız eli de çok hafıf estetik görüntüye önem verdiği yaptığı ince işçilikten belli oluyor . Herkese tavsıye ederım

 • Siisiii Ugn
  Siisiii Ugn
  6 ay önce

  Agiz dis sagligi degil bildiginiz kasap ! Annemin kemik erime hastaligi oldugu icin disleri tutmiyor ve cok rahatsizlik veriyordu. Ali Ala kasapci bi guzel yagladi balladi annemi soyle yapariz boyle yapariz damak dis yapariz falan filan ama daha henuz kendisi dis cekmesini bile bilmiyor ! Yanlis bir yontem ile annemin butun dislerini cekti ve sonuc annemin butun dis kemikleri yuzeye cikti agri devamli 2aydir sivi tuketiyor bayada kilo verdi. 2 ay bekleme surecinden sonra Ali ala kasapciya tekrar gidiyor ve yaptigi hatayi fark edip istifini bile bozmadan damak yapamayiz ozele gitmeniz gerekiyor diyor ! Annemin bu 2aydir cekti aciyi inshallah sizde cekersiniz annemin agizini hasat ettiniz. Sonuc annem ameliyat olmasi gerekiyor kemiklerin hepsi torpulenmesi gerekiyor ve bu surec yine 3ay surucek annem 5ay sivi gida ile beslenmek zorunda ! Inshallah hastalariniz bu yorumumu okur ve sizin ne kadar guzel bi kasapci oldugunuzu gorur !

 • Mehmet Akdemir
  Mehmet Akdemir
  10 ay önce

  Suleyman şimşek doktorumuza ilk önce çok teşekkürederim oğlum için ve kendim için çektiği dış ve yaptigi dolguyu hiç hissettirmedigi için teşekkürederim. Güler yüzlülüğü ve iş tecrubesiyle kusursuzluguyla işinin ehli bir diş hekimi verdiği bilgilerle ve anlatımıyla çok mutlu oldum Süleyman beye teredut etmeden gururla herkeze tavsiye ederim.

 • Nurullah Babayiğit

  Şahsım bir doktor olarak, bu kadar profesyonel ve deneyimli bir hekim olan Süleyman ŞİMŞEK hocama teşekkür ederim 2 tane 20 lik dişimi çekti, hiç acı çektirmeden ve komplikasyon gelişmeksizin çekimlerimi yaptı, burdan kendisine çok teşekkür ederim.

 • Tuğba ÇAPAR
  Tuğba ÇAPAR
  7 ay önce

  Dişinizi yaptırana kadar çürüteceğiniz bir hastane dolgu yaptrmk için 3 defa gitmenz gerek prosödür gereği hastanenn işleyişi gözden gecirilmeli

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın