Üye Paneli

Akdağmadeni Devlet Hastanesi, Yozgat ili Akdağmadeni ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 17.09.2015 tarihinde yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Yeni ve modern binasında faaliyet gösteren hastane 50 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanede 2 dahiliye uzmanı, üroloji, çocuk ağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, göz hastalıkları, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, ortopedi, 4 diş hekimi ve anestezi uzman ile sağlık hizmeti vermektedir.

Akdağmadeni Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Akdağmadeni Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Gültepe Mah. 171 Sok. No:44 Akdağmadeni, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,3
38 yorum
 • Muharrem Dogansoy
  Muharrem Dogansoy
  4 ay önce

  Yeni yapılmasına rağmen oldukça bakımsız tuvaletler merdivenler çok kirli. Hastaneye her gelen doktor en fazla 2 yıl kalıp buradan kaçıyor sürekli doktor eksiği var. Hastalar tedavi olmak için başka hastanelere gidiyor.

 • Kamil KILIÇ
  Kamil KILIÇ
  8 ay önce

  Verilen hizmetin iyileştirilmesi adına yorum ve resimleri ekliyorum. Sorgun devlet hastanesinin nizamını gördükten sonra buraya gelmek ve bu durumu görmek üzdü. İnsanların sağlık bulmak için geldiği bir yerin bu derece bakımsız olması.. ve ilgilenecek, durumu söyleyecek kimsenin de olmaması.. sadece gitmek zorunda olduğum yerler buralar.. diğer bölümler nasıl bilemiyorum.. Ve umut ediyorum ki düzelir..

 • N
  N
  6 ay önce

  Yeni bir hastane icin cok eski gibi gorunuyor. Higien 0, temizlik 0. Saglam geliyorsun hasta cikiyorsun. Biraz disipline is saygisi iscilerden biraz duzelir. Sayin baskan, yol park yapmayi birakin biraz onemli islerle ugrasalim lutfen.!!!

 • Gültekin Koç
  Gültekin Koç
  8 ay önce

  Allah aşkına acil deki doktorculuk oynayan arkadaşlar bir hastadan dört tüp kan alıp 1.5 saat bekletip biz anlamıyoruz deyip gönderecek kadar beceriksizliği Nirvana yapmış bi hastane bitane kadın doğum doktoru bünyesinde tutamayan sadece sabah gelip akşam giden bi idareci topluluğu yorumumdan istemeden birini kırdıysam üzdüysem hiç önemli değil bu benim yorumum

 • Levi Ackerman
  Levi Ackerman
  bir yıl önce

  Tahlil sonuçlarının yanlış çıktığı hastane. Ayrıca hemşireleri kan almayı beceremedikşeri gibi çok asabiler, kolum mosmor oldu. Doktor bey tahlillerden emin olamadı ertesi gün tekrar kan vermek zorunda kaldım. İkinci sonuçlara da güvenemedi. Şehir hastnaesine yönlendirdi.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın