Üye Paneli

Çekerek Devlet Hastanesi, Yozgat ili Çekerek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 5132 metrekare kapalı alana yapılan, 30 yataklı Çekerek Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında Çekerek halkına hizmet vermektedir.

6 tek kişilik, 10 çift kişilik hasta odalarımızın yani sıra, yoğun bakım ünitesini de hastanemizin içerisinde yer alıyor. Tüm hasta odalarının içerisinde banyo ve lavabo barındıran yataklı servislerimize de kavuştuk. Ayrıca üç diş ünite ile ağız ve diş sağlığı hizmetimizi de alınan son teknoloji diş röntgen cihazı ile vermekteyiz.

Çekerek Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çekerek Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeniyol Mah. Lise Cad. Hastane Sok. No:1 Çekerek, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
24 yorum
 • Hatice Gürkan
  Hatice Gürkan
  4 ay önce

  Kadın doğum bölümü olmaması çok ama çok büyük bir eksik. Sorgun'da randevu bulamıyoruz. Acil bir durum olsa 45 km yol gitmeniz gerekiyor. Kadın nüfusunun hiçe sayılması gerçekten ilginç. Umarım bu bölüm de açılır çünkü bu çok önemli bir alan.

 • Serpil Ayrancı
  Serpil Ayrancı
  6 ay önce

  Diğer bölümleri bilemem ama diş bölümü kesinlikle başarız. Esra hanıma, annem saglıklı dişle gidip yanlış işlem sonucu dişinden oldu.. Bunu göze alan gidip işlem yaptırabilir.

 • Ömer Kablan
  Ömer Kablan
  10 ay önce

  çok ilgisiz bir hastane kapının önünde ambulans var ama biz sorgundan gelen anbulansı bekledik başhekim görürsen bu yorumu iyi olur Allah göstermesin ölümlü bi durum olsa hastamız orda ölecek ve biz sorgunan gelen anbulansı bekliyecez biraz ilgi gösterin odanızda oturmakla olmuyo işinizi yapın devletin parasını yiyosunuz İŞİNİZİ YAPINIZ BAŞHEKİM

 • myh Tzlu
  myh Tzlu
  2 yıl önce

  Cok guzel bir hastahane yapılmış emegi gecenlerden Allah razı olsun bu hastahane in bir cok bolumu eksik emar yok acil bir durumda mudahele edebilecek bir durum mevcut degil personel isini yapıyor ama malzeme olmadan ıstedigin iz kadar isi bilin. Cocuk doktoru ortopedi anestezi gibı eksik olan bolumlerın tamamlanması yore halkı İcin cok faydalı olacaktır eksik yıldız buranın ihmal edilmesi insallah eksik olan tamamlanır.

 • Sebiha Demircan
  Sebiha Demircan
  2 yıl önce

  bu kadar ilgisiz nerde nasil konusmasi gerektigini bilmeyen ,birbirini ezmeye, assagilamaya calisan bir hastane daha gormedim bildigin hastayla dalga geciyorlar . mesleklerinde de yeterli bilgi birikimine sahip olduklarini dusunmuyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.