Üye Paneli

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Yozgat şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Yozgat Devlet Hastanesinden 07.02.2005 tarihinde ayrılıp ayrı binada hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 03.10.2014 tarihinde, Develik Mahallesi Çamlık Caddesi No:19 adresine taşınarak hizmet vermiştir. 2019 yılında Şehir Hastanesi’nin alt tarafına yapılan yeni ve modern binasına taşınan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmet vermeye başladı. Binamızda 25 entegre klinik, 1 tane acil klinik, 1 engelli kliniği, 1 cerrahi ameliyat olmak üzere 29 üniteyle hizmet vermekteyiz. Binamız içerisindeki malzemeler olmak üzere yaklaşık 20 milyon yatırım yapıldı. Yozgat Halkımıza birinci sınıf kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımız devam edecektir.

Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Erdoğan Akdağ Mah. Viyana Cad. Dr. Kazım Arslan Bulvarı No:55 Merkez, Yozgat

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,9
76 yorum
 • Burhan SARIOĞLU
  Burhan SARIOĞLU
  2 ay önce

  13.04.2024 tarihinde köprü olan dişimin yerinden oynaması sonucu acile gittim. Diş hekimi arkadaş ne çıkan dişe bir temizlik işlemi uyguladı nede dişin takılacağı yere bir temizlik işlemi uyguladı. Dişin üstüne yapıştırıcıyı sürüp hemen taktı. Şuan dişimi yukarda gibi hissediyorum keşke tekrar yerinden oynasada başka bir yerde tekrar taktirsam yada eczaneden yapıştırıcı alıp kendim taksam. Hayatta hep şunu söylerim sevmediğiniz, özveri göstermediğiniz işi yapmayın lütfen hele ki bu sağlık sektörüyse hiç yapmayın.

 • Edanur Savacı
  Edanur Savacı
  4 hafta önce

  Kanal tedavisini uygulayan ve süreci titizlikle yöneten sayın doktor Mehmet Ali Ateş beye çok teşekkür ederim🏻 Yozgat umarım böyle bir hekimi kaybetmez.

 • Cemal KIZIL
  Cemal KIZIL
  7 ay önce

  Diş sağlığı konusunda gerekli hizmetleri hem çocuklar, hemde kendimiz için alabildiğiniz iyi bir hastane, ancak çocuk bölümünde bulunan oyun parkı kaldırılmış. Bunu düşünüp yapan ne kadar düşünceli ise, kaldıran zihniyet ise bir o kadar düşüncesizlik yapmış. Umarım daha iyisini yapmak için kaldırılmıştır.

 • M. S
  M. S
  5 ay önce

  Zeynep Gökçen Şenliler isimli doktor keşke doktor olmasaymış! Bende okumuş bir insanım ama şunu söylemek zorunda bıraktı beni, okumakla insancıl davranabilmek arasında çok fark var! Hastalara en fazla 3 dk ayırıp, üfleye püfleye azarlar gibi bakıp, ikinci sınıf insan muamelesi yaparak kovmaktan beter edip gönderiyor. Ben böyle kaba insan görmedim. Görevini hakkıyla yapamayacaksan yapma. Kimse seni zorla oraya sokmadı.Yeni mezun olup iş bekleyen bunca görevine aşık insan varken! Umuyorum en kısa sürede insanlara eziyet etmekten vazgeçip görevi bırakır.

 • Ayşenur Acer
  Ayşenur Acer
  bir ay önce

  Çocuğu diş çürüğünden dolayı doktora götürücem önerisi olan var doktor olarak İnstagram =aysenur25736

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.