Üye Paneli

Aydıncık Devlet Hastanesi, Yozgat ili Aydıncık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde inşa edilen Yozgat Aydıncık Devlet Hastanesi tamamlanarak 2019 yılında hizmete girdi. 10 yataklı hastane modern yapısı ve fiziki imkanları ile göz doldurmaktadır.

Aydıncık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Adres: Danlıdağ Mah. Güldede Sok. No:10 Aydıncık, Yozgat

Şehir

Google Yorumları

4,1
12 yorum
 • adem Kılıç
  adem Kılıç
  4 ay önce

  Sessiz sakin bir kasaba fazla kalabalik olmadıgı için randevusuz muayene olabilecek bir sağlık kurumu

 • Ömür Efe
  Ömür Efe
  bir yıl önce

  Acil servisin doktorları ve yardımcı personel son derece ilgili ve duyarlı, bina yeni inşa edildiği için kullanışlı, Aydıncık küçük bir ilçe, halkın sağlığı için yeterli imkanları mevcuttur diye tahmin ediyorum. Ben kene yapışması nedeniyle biraz da korku içinde gittim oraya ama bayram olmasına rağmen çok sıkı takibe alındım ve düzenli olarak tahlillerim yapıldı, 1 gün önce bacağımı çizip kanatmıştım rica ettim hemen oraya da pansuman yapıldı, hatta ilk gün köyden araba bulamayınca ambulans gönderdiler beni evden aldılar. Hemen damaryolu açıldı öyle gittik hastaneye. Kısacası ilgili, düzgün bir sağlık kuruluşu.

 • Tarkan Özkan
  Tarkan Özkan
  4 yıl önce

  İlçe için yeterli ancak gerekli ekipmanlar ve malzemelerin çoğu yok. Kırığı alçıya aldırmak için bile başka bir ilçeye gitmek gerekiyor. Genel muayene amaçlı bir sağlık ocağı diyelim hastane değil de.. Yenisinin açılmasını bekliyoruz. Doktorları ilgili bu bakımdan güzel.

 • UMUT YILDIRIM
  UMUT YILDIRIM
  4 yıl önce

  İlçe için iyi fakat çoğu metaryal yok malesef çoğu şey için diğer yakın hastanelere gönderiliyor

 • Bahri ünver
  Bahri ünver
  bir yıl önce

  Sakin bir ilçede sakin bir devlet hastanesi ilgi ve alakaları yüksek seviyede canları sıkılıyor heralde aksiyon arıyorlar ;)

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın