Üye Paneli

Adana Şehir Hastanesi, Adana ili Yüreğir ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Adana Entegre Sağlık Kampüsü Türkiye’nin Adana, Hatay ve Osmaniye illerine sağlık hizmetleri sunacaktır. Proje 328.820 m2’lik bir alanı kaplamaktadır ve 1.550 toplam yatak kapasitesine sahip bir entegre sağlık kampüsünden meydana gelmekte ve üç adet hastaneyi kapsamaktadır. Bu hastaneler 1.300 yataklı ana hastane, 150 yataklı bir fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi ile suçlular için 100 yataklı bir yüksek güvenlikli psikiyatri hastanesidir.

182 yatak kapasiteli Onkoloji Hastanesi, 185 yatak kapasiteli Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Hastanesi, 349 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 584 yatak kapasiteli Genel hastane, 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri hastanesi, 150 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastanesi olmak üzere toplam 1.550 yatak kapasitesine sahip Adana Entegre Sağlık Kampüsü, Adana ve çevresindeki illerde yaşayanlara hizmet vermektedir.

Adana Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Adana Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kışla Mah. Dr. Mithat Özhan Blv. 4522 Sok. No:1 Yüreğir, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
1.049 yorum
 • Mehmet Karacatilki

  Hastane güzel içinde her imkanlar mevcut sıkıntı araç park etme sorunu rezillik buna çözüm bulmaları gerekiyor hastaneye direk tramvay otobüs dolmuş gelse insanlar araçlara yüklenmez böyle park sorunu yaşanmaz..HASTANENİN OTOPARK VE RANDEVU ALMA SIKINTI . İçerisinde kaybolmamak için geçtiğiniz yerlere dikkatlice bakın . Doğu çıkışından girip batı çıkışından çıkabilirsiniz

 • Ulubey
  Ulubey
  5 ay önce

  Çok güzel harika bir kompleks. Sağlıkta dönüm noktası. Böyle bir hizmetin Adanaya yapılmış olmasından dolayı teşekkür ederim. Spor yapabilir sağlık raporunun 300 TL olmasını fazla buldum, bundan dolayı 1 yıldızı eksik verdim. Açık ve kapalı otopark var. Kafeterya kısımları temiz ve düzenli. Geri dönüşüm atık kutuları var.

 • Şükrü Daşdemir
  Şükrü Daşdemir
  bir ay önce

  1. Hastane bahçesinde trafik sıkışıklığı meydana geliyor her gün ama bununla ilgilenen tek kisi bile yok. 2. Bahçede sigara icmek yasak olmali. Geri kalmis ulkelerde bile boyle bir sacmalik yok. 3. Calisanlar, özellikle kayit kabul personeli son derece kaba, sorumsuz ve duyarsiz. 4. insanlar otopark sorunu var zannediyorlar. Oysa herkes bahçedeki otoparki goruyor sadece. Bina altindaki otoparka yonlendirme yapilmali. Tabii bunun icin de akli basinda yonetim ve calisan lazim ama bundan umudum yok. Gecmis olsun.

 • Nil Kalem
  Nil Kalem
  6 ay önce

  Çok yoğun ve karmaşık bir hastane tek güzelliği Profesörler ve uzman hocalar için ekstra bir muayene ücreti yok,yeni yapilan hastanede odalar özel oda gibi (iki yatak için 2 tv var ), güvenlik üst düzey, tüm sağlık çalışanları ilgili,servislerde mutlaka bilgi alabileceğiniz doktor bulunuyor, temizlik çok iyi. Sadece randevu almak günler sürebilir. Hastanenin etrafında bir çok işletme var aradığınız her türlü ihtiyacı karşılayabileceginiz.

 • S Ssl
  S Ssl
  geçen hafta içinde

  Annem kalp pili için gitti o hastaneye nabızı 30 lardaydı ilk başta ilaçtan olabilir dediler serumla tedavi ettiler iki gün kaldıktan sonra servise aldılar gittiğimde serum yoktu herseyi çıkarmışlardı sanki taburcu edecekler gibi durumu kötü olmasına rağmen sadece 1 saat onu gördüm ve eve varmadan telefon geldi kalbi durdu diye yoğun bakıma alındı ondan sonra kalp pili takıldı??? O günden sonra çıkamadı bi daha ordan? Her geçtiğim de ordan aklıma o bitmeyen üç hafta geliyor… annemsiz çıktım hayatım hüzne boğuldu

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.