Üye Paneli

Adana Şehir Hastanesi, Adana ili Yüreğir ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Adana Entegre Sağlık Kampüsü Türkiye’nin Adana, Hatay ve Osmaniye illerine sağlık hizmetleri sunacaktır. Proje 328.820 m2’lik bir alanı kaplamaktadır ve 1.550 toplam yatak kapasitesine sahip bir entegre sağlık kampüsünden meydana gelmekte ve üç adet hastaneyi kapsamaktadır. Bu hastaneler 1.300 yataklı ana hastane, 150 yataklı bir fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi ile suçlular için 100 yataklı bir yüksek güvenlikli psikiyatri hastanesidir.

182 yatak kapasiteli Onkoloji Hastanesi, 185 yatak kapasiteli Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Hastanesi, 349 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 584 yatak kapasiteli Genel hastane, 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri hastanesi, 150 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hastanesi olmak üzere toplam 1.550 yatak kapasitesine sahip Adana Entegre Sağlık Kampüsü, Adana ve çevresindeki illerde yaşayanlara hizmet vermektedir.

Adana Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Adana Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kışla Mah. Dr. Mithat Özhan Blv. 4522 Sok. No:1 Yüreğir, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
1.008 yorum
 • Ulubey
  Ulubey
  2 ay önce

  Çok güzel harika bir kompleks. Sağlıkta dönüm noktası. Böyle bir hizmetin Adanaya yapılmış olmasından dolayı teşekkür ederim. Spor yapabilir sağlık raporunun 300 TL olmasını fazla buldum, bundan dolayı 1 yıldızı eksik verdim. Açık ve kapalı otopark var. Kafeterya kısımları temiz ve düzenli. Geri dönüşüm atık kutuları var.

 • Nil Kalem
  Nil Kalem
  3 ay önce

  Çok yoğun ve karmaşık bir hastane tek güzelliği Profesörler ve uzman hocalar için ekstra bir muayene ücreti yok,yeni yapilan hastanede odalar özel oda gibi (iki yatak için 2 tv var ), güvenlik üst düzey, tüm sağlık çalışanları ilgili,servislerde mutlaka bilgi alabileceğiniz doktor bulunuyor, temizlik çok iyi. Sadece randevu almak günler sürebilir. Hastanenin etrafında bir çok işletme var aradığınız her türlü ihtiyacı karşılayabileceginiz.

 • Adana Gurme
  Adana Gurme
  5 ay önce

  Adana Şehir Hastanesi ilk açıldığı zamanlarda iyiydi. Randevu alıp çok beklemeden muayene olup tetkiklerinizi yaptırabiliyordunuz. Ama şimdi bazı bölümlere Randevu almak imkansız oldu. Acilde bile saatlerce bekliyorsunuz. Herkes kafasına göre takılmaya başlamış. Hemen müdahale edip düzeltilmesi gerekiyor.

 • meryem koskeroglu
  meryem koskeroglu
  4 ay önce

  İç alanda sigara içmek neyin nesidir Allah aşkına! İçmeyiverin. Yasak olmalı. Çok büyük bina çok büyük karmaşa. Doktoru yakalamak istiyorsanız öğlen 2’yi geçirmemelisiniz. Diğer türlü doktor bulamazsınız. Heryer insan ve kuyruk. Daha iyi daha modern bir sistemi hakediyor bu hastane. Sistem eski kafa. Öyle olunca sürekli işler yavaş ilerliyor. Kapalı otoparkında yer bulmak daha kolay.

 • Fikir Ve Hareket
  Fikir Ve Hareket
  5 ay önce

  Kelimenin tam anlamıyla kocaman. Defalarca gittiğim polikliniğin yerini her seferinde şaşırıyorum. Böyle büyük bir yapının altından kim kalıyorsa emeklerine sağlık.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın