Üye Paneli

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi, Adana ili Pozantı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi daha önce hasta servisi olan Genel Cerrahi, Dahiliye, Aile Hekimliği Servisi tek bir katta hizmet veriyorken şimdi her 2 katta hasta servisi olarak yeniden dizayn edildi. Daha önce yetişkin ve çocuk hastaların bölümleri karışık bir şekilde iken şimdi çocuk servisi yetişkin servisinden ayrıldı. Daha sağlıklı koşullarda hizmet vermek için her iki servisin yer döşemesi anti bakteriyel özelliğe sahip bir döşemeyle kaplatıldı.

Hasta odaları eskiden 6 kişilik koğuş sisteminden tek ve iki kişilik vip odalara dönüştürüldü. Her odaya tv, buzdolabı, merkezi bir uydu aracılığıyla sınırsız kanal izleme olanağı sunuldu. Hasta odalarının perdeleri, nevresim takımları, battaniye ve yastıkları tamamıyla yenilendi.

Tüm sağlık güvencesindeki vatandaşlara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşil Kart) ve Sosyal Güvencesi olmayan vatandaşlara hizmet etmekteyiz.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Zafer Mah. Hastane Cad. No:81 Pozantı, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
95 yorum
 • Hakan Kelleci
  Hakan Kelleci
  5 ay önce

  Diş hekimi Mustafa YAVAN bey e çok teşekkür ediyorum ilgisisi ve bilgisi çok güzel bı hekim başarılarının devamı nı diliyorum

 • Gamze Çalık
  Gamze Çalık
  7 ay önce

  Çocuk doktoru Emir Çevik hocamız çocuklara göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz çok deneyimli ve bıkmadan usanmadan hastalığı her detayına kadar bizlere anlatan , çözüm üretmeye çalışan bir doktor. Aklımızdaki tüm soruları gönül rahatlığıyla çekinmeden soruyoruz ve sıkılmadan bizleri bilgilendiriyor. Bu bir doktorun asıl görevi olabilir ama herkes görevini layıkıyla yerine getirmiyor malesef . Hocamıza burdan teşekkürlerimi iletiyorum..

 • Mukaddes Akıncı
  Mukaddes Akıncı
  4 ay önce

  Ben çok teşekkür ederim Doktor ve diğer tüm sağlık çalışanlarına.İlgi alaka ve yardımları için.

 • Yeter Yeter
  Yeter Yeter
  10 ay önce

  15 gündür diş ağrısından çok kötüydüm 3 tane diş hekimine gittim bir sonuç alamadim Artık dayanamaz haldeyken Mustafa Yavan Bey i Allah karşıma çıkardı cesareti becerisiyle sorunumu çözdü teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık

 • Fatma ülkü Karadayı
  Fatma ülkü Karadayı
  bir yıl önce

  Dün eşimle kalp çarpıntısı sikayetiyle cok erken saatlerde gittik. Doktorlar o saatte bile acilde canla başla ve guleryuzle bize yardimci oldular saatlerce bikmadan takip ettiler ilgilendiler hemsireler de cok caliskan ve guler yuzluydu.defalarca ekg çekildi.tahliler yapıldı.tek kuruş da para odemedik.ozel hastaneye gitsek en az 10000 lira oderdik.Allah devletimizden razi olsun. Bu kadar fedakâr ca calisan insanlara bir de kalkip şiddet uygulanmasi gerçekten üzücü.hastanedeki doktorlara ve hemşire lere teşekkür ler.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.