Üye Paneli

Aladağ İlçe Devlet Hastanesi, Adana ili Aladağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Adana’nın Aladağ ilçesinde yapımı tamamlanan 15 yataklı Aladağ Devlet Hastanesi 2018 yılında hizmete girmiştir. 15 Yataklı Entegre Devlet Hastanesi 1358 metrekare oturum alanı, 4037 metrekare toplam kapalı alana sahiptir. Bodrum, zemin ve 1 kat olarak inşa edilen hastanede 15 hasta yatağı, 6 poliklinik ve 4 müşahede yatağı hizmet vermektedir.

Aladağ Devlet Hastanesi bünyesinde Toplum Sağlığı Hizmetleri, Aile Sağlığı Hizmetleri ile Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri birimleri olup, hastanede 8 hekim, 1 diş hekimi, 6 hemşire, 4 ebe ve 27 personel görev yapmaktadır.

Aladağ İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Aladağ İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sinanpaşa Mah. Sinanpaşa Cad. No:121 Aladağ Aladağ, Adana

Şehir

Google Yorumları

3,8
11 yorum
 • ilhami özel
  ilhami özel
  8 ay önce

  30 eylül 2023 tarihinde saat 21.oo civarında hastaneye eşimle gittim göğsümde hafif bir ağrı bitkinlik ve hafif ateşim vardı. Başvuru kağıdını aldıktan sonra sağlık çalışanı ayşe hanım ve zeynep hanım (isimlerini sonradan sordum ögrendim)karşıladılar hemen ateşim tansiyonum ölçüldü ayşe hanım ekg mi çekti " doktora hazırlık olsun " dedi zeynep hanım da damarımı açtı drAsena Barçın hanım geldi sorular sordu durumumu anlamaya çalıştı kan ve idrar tahlillerimi istedi bu arada yatarak dinlenmemi istedi. Tahlil sonuçları çıkınca tahlil sonuçlarını açıkladı dr asena hanım da ayşe ve zeynep hanımlar da profesyonelce davrandılar çok teşekkür ederim. Hastanenin eksikliği uzman doktorun olmaması

 • yusuf ömerce
  yusuf ömerce
  bir yıl önce

  Hastane adı altında Sağlık Ocağı En azından haftada bir de olsa poliklinikler olmalı

 • Musa DUMRUL
  Musa DUMRUL
  bir yıl önce

  Uzman doktor eksikliği olmasına rağmen, temiz güzel bir hastane

 • SEFA ÖZSAN
  SEFA ÖZSAN
  2 yıl önce

  İlçe devlet hastanesi tabelasına sahip köy sağlık ocağı

 • ALİ KUŞCU
  ALİ KUŞCU
  3 ay önce

  En iyi sağlık hizmeti

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.