Üye Paneli

Çukurova Devlet Hastanesi, Adana ili Çukurova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çukurova Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (322) 460-4350 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Çukurova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çukurova Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kurttepe Mah. Süleyman Demirel Bulvarı 83027 Sok. No:4 Çukurova, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
251 yorum
 • Sevim s
  Sevim s
  3 ay önce

  Mescidin hali bu durumdaydı, gerçekten içler acısı, hizmet kötü yakınım genel cerrahi servisinde yattı hemşireler gelip bilgi bile vermiyor, yanına uğramıyor kimse personelleri ortalıkta göremiyorsun gercekten parası olmayıp burda yatan insanlara yazık. Hemşirelerin suratı beş karış uslüp sıfır Allah düşürmesin

 • Elif
  Elif
  bir ay önce

  Böyle berbat bir hastane görmedim.Yaklaşık bir ay önce kızıma araba çarptı.Ambulans görevlileri 14 yaşındaki korkan çocuğu sakinleştirmek yerine bağırıp çağırmış."Ağlayıp durma be o araba sana ne kadar hızlı çarpabilir o yolda abartma"diye saçma sapan konuşmuşlar.Şimdi ise babam 5 gündür yoğun bakımda biz görmek istediğimizde "Yasak kesinlikle görüş yoktur.Sadece 11-12 arası doktorla konuşabilirsiniz."dendi ama aynı gün diğer kardeşlerimizi yoğun bakıma alıp göstermişler böyle adaletsizlik olur mu?Yazıklar olsun bana kalsa bir yıldızı bile hak etmeyen bir hastane.Ve çalışanları çok kaba.Zamanında ortepediye gitmiştim oradaki sefa adlı doktor daha içeri girer girmez benimle saçma sapan bir üslupla konuşup dalga geçti.Neden benle böyle konuşuyorsunuz?dediğimde ise özür dilemek yerine şaka yaptım dedi.Hiçbir doktor bi hastasıyla bu derece laubali terbiyesizce konuşamaz.Hastane genel anlamda çalısanları ile beraber çok kötü bence herkes aldığı para helal mi değil mi? sorgulasın.

 • Gizem
  Gizem
  bir ay önce

  Bence çok kötü bana araba çarptı ve ambulans görevlilerinin tavırları gerçekten berbattı."o yolun kavşağı zaten normal bir yerine bir şey olmaz boş yere ağlama" dendi.Röntgene gittiğimde ise ne olduğu belli olmayan röntgenci ablamız"arabaya bir şey oldu mu bari?"diye bir soru yöneltti bana.Onun dışında yaşlı hasta bir amca gelmişti hemşire ve doktor karşısında hayvan varmış gibi davranıyordu güvenliği bile egolu ve değişik.Sizlerin deneyimlerini bilemem ama ben hiç memnun kalmadım insanlar düzgün davranılmayı hak ediyor bunu değil.

 • Onaylı Hesap
  Onaylı Hesap
  5 ay önce

  Şehrin ana noktasında olmasına rağmen,hastahane mahrum ülke hastahanesi gibi,eski,bakımsız ve unutulmuş sanki.Bence Tüm devlet hastahaneleri özelleşmeli.

 • Nevin Coşkan
  Nevin Coşkan
  3 ay önce

  Az önce aciline gittiğim hastanedir. Benden önceki hanimefendiden kan alamayan hemsire en son elinden deneyince hanimefendi sinirlendi ve soylendi. 2 gun once serum taktirdigim icin sag kolumun mor oldugunu ve sol koldan damar yolu acip acamayacaklarini sordum. Kendinden cok emin bir sekilde "fark etmez" dedikten sonra acamadi, intraket ilerlemedi. Sonrasinda ne alakaysa siringayla icerden kan cekti ve bunu "yikama" olarak adlandirdi. mor olan koluma bakti burdan acilir dedi. Ben istemiyorum diyince arkadasini cagirdi "bak bak su damar cok iyi burdan girersin" dedi. Acile insanlar zaten cani burnunda geliyor, deneme tahtasi biz degiliz. Kimse anasinin karninda ogrenmiyor tabiki ama en azindan acile bilgili ve tecrubeli hemsireler gelmeli. Yok ben gidecegim diyince de "tamam o zaman dosyanizi verip gidebilirsiniz" diyorlar. En azindan kusura bakmayin vb denilebilirdi. Sonucta benden öncekinde de ayni problem ayni hemsireyle yasandiysa allah bilir bizden öncekilerde neler yasanmistir...

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.