Üye Paneli

Kozan Devlet Hastanesi, Adana ili Kozan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kozan Devlet Hastanesi 2012 yılında Toki inşaatı başlamış olup, 2015 yılında inşaat tamamlanmış 2016 yılında yeni hizmet binası 22629 m2 üzerine kurulmuş olup, toplam oturum alanı 4165 m2 bütün odaları nitelikli oda olan içinde wcsi duşu olan 5 kat yataklı kliniklerden oluşan bina, 5 SDL odası olan ameliyathane, sterilizasyonu, erişkin ve yeni doğan yoğun bakım, merkez laboratuarı, görüntüleme merkezi, eczane, 42 poliklinik odası, 14 yataklı diyaliz ünitesi, tek kişilik özel doğum odaları, acil ünitesi, 10 üniti olan diş ünitesi, her katta bekleme salonu olan, otoparkı olan, bina içinde ve bahçede kafeterya olan hastanemiz 03.08.2016 tarihinde geçici kabulü yapılarak Ekim 2016 tarihinde hasta kabulüne başlamıştır.

Sağlık Bakanlığımızın Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında verilen hizmetlerin tümü hastanemizde sunulmakta olup Evde Sağlık Birimi, Hasta Nakil Birimi, Hemodiyaliz Hastalarını Taşıma Servisi, Sosyal Hizmet Birimi, Hasta Hakları Birimi, Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimleri bunlardan bazılarıdır.

Kozan Devlet Hastanemizde “Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir” sloganıyla insanımıza 7 gün 24 saat aralıksız, kesintisiz, güvenilir, ulaşılabilir, kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunuyoruz.

Kozan Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kozan Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Karacaoğlan Mah. Feke Cad. No:1/150 Kozan, Adana

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,4
162 yorum
 • Duygu Karaca
  Duygu Karaca
  4 ay önce

  Acile kızımı 2 gün arayla götürdüm yüzüne bile bakmıyor doktorlar. Kan tahlili istiyoruz yaptırmaktan acizler. Kızım ateşi 37.5 di girişte zorla serum istedik doktordan zahmet edip binbir tavırla serumu taktılar. Çıkışta ateş 37.7 oldu önemli değil normal diyor. Bu nasıl mantık hiç mi vicdan yok bu doktorlarda

 • Mutlu Yardımcı
  Mutlu Yardımcı
  9 ay önce

  Kozan şehrine yakışır bir büyüklükte hastane ama malesef kadrolar yetersiz yazık burada çalışan doktorlara ve personele çok fazla iş yükü var ve herkesle ilgilenmeye çabalıyorlar hasta profili genel olarak iyi ufak tefek tartışmalar çıkar bazen ama yine de halkı efendi denebilir saygı ve hürmet biliyorlar

 • tuba eren
  tuba eren
  5 ay önce

  ebeler nöbetinde uyur sekreterle asla saatinde yerinde olmaz. hemşireler babasının hayrına yapıyor sanki işi küçücük bebekten kan alamıyorlar 14 15 kez deldiler bebeğe suç buluyorlar şaka gibi daha kaç kez şikayet etmek lazım

 • Mustafa Çamlıbel

  Koskoca hastanede boşta bir tane tekerlekli sandalye bulamıyoruz. Olanlarda zaten sınırlı imiş herkes bir tane alıp götürmüş. Hasta çıkışı var ayağı kırılmış 5 yaşında çocuğa bile sandalye bulamadık. Doktorlara hemşirelere dediğim birşey yok ama hizmet sıfır ilgi alaka yok. Saldım çayıra mevlam gayıra.

 • mehmet özyurt
  mehmet özyurt
  9 ay önce

  Diş protezi yapımında sıkıntılar var. Ağzımdaki protez üç ay kadar önce teslim edildi. Sıkıntılı bir protez. Elimizden gelen budur şeklinde savunma yapılıyor. Daha önce bu tür sıkıntıları özelde düzelttiriyordum. Bu defa düzeltmeyi reddettiler. Diş yapışkanı kullanarak durumu idare ediyorum.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.