Üye Paneli

Saimbeyli İlçe Devlet Hastanesi, Adana ili Saimbeyli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. İlçemizde yapımı tamamlanan yeni hastane hizmet binamız 7000 m² arsa üzerinde 1145 m² oturum alanına sahiptir. Şehit Uzman Çavuş Adem Ambarcı İlçe Devlet Hastanesinde 2016 yılı Eylül ayında Toplum Sağlığı Merkezi ve 2016 yılı Kasım ayında ise Aile Sağlığı Merkezinde sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. Hastane binasına Toplum Sağlığı Merkezi olarak yakın zamanda taşınıldığından hastane onayı geldiğinde Entegre Devlet Hastanesi olarak hizmet verecektir. Yeni hastane binamız 20 yatak kapasiteli olup 10 hasta odası bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan tüm demirbaşlar yenilenmiştir.

Saimbeyli Şehit Uzman Çavuş Adem Ambarcı İlçe Devlet Hastanesinde 5 Aile Hekimi, 1 Sağlık Grup Başkanı, 2 kadrolu TSM doktoru, 1 Geçici görevli TSM doktoru, 1 Diş Hekimi ve 27 kadrolu personel bulunmakta olup ayrıca 1 laboratuar teknisyeni, 4 güvenlik personeli, 2 temizlik personeli, 2 kaloriferci ve 1 aşçı olmak üzere 10 taşeron personeli bulunmaktadır. Hastanemizde röntgen cihazı bulunmakta olup, 24 saat çalışma esası dayalı olarak hizmet verecektir. İlçemizin tek yataklı tedavi hizmeti veren kurumudur. Toplum Sağlığı Merkezinde Acil Sağlık Hizmeti ve Koruyucu Sağlık Hizmeti bir arada verilmektedir. Merkezimiz 25 mahalle ve mezralarına Aile Hekimleri ve TSM vasıtasıyla mobil hizmet götürmektedir.

Saimbeyli İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Saimbeyli İlçe Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Fatih Mah Cezaevi Cad. No:1 Saimbeyli, Adana

Şehir

Google Yorumları

2,8
5 yorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.