Üye Paneli

Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya, Antalya ili Kepez ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 4444469 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:93 Kepez, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,7
1.755 yorum
 • Zeynep Kalem
  Zeynep Kalem
  2 hafta önce

  Antalya Dünyagöz Hastanesinde Oğlum smile lazer göz ameliyatı oldu. Ameliyat öncesinde hastane müdür yardımcısı Seda ERDİNÇ Hanım güleryüzü ve sıcak tutumuyla planlama ve yönlendirme konusunda bize çok çok yardımcı oldu. Ameliyatımızı yapan doktorumuz sayın Opr. Dr. Mehmet Tahir ŞAM hocamız da ameliyat öncesinde ve sonrasında ilgi, tecrübe ve güleryüzüyle çok çok başarılı bir lazer uygulamasına imzasını atmıştır. Aldığımız hizmetten çok çok memnun kaldık. Tüm lazer ameliyat düşünen hastalara tereddütsüz tavsiye ederim

 • Ersin Kaya
  Ersin Kaya
  3 ay önce

  Özel sağlık sigorlarını telefonda kabul ediyoruz diyip buraya geldiğinde kabul edilmiyor deniyor. Eşimin göz tedavisi için randevu oluşturduk bir kaç gün önceden. Randevumuz 14:15 olarak oluşturuldu. 13:50 gelip zamanında tedavimizi olmak istedik. 1524 tl muayene ücretini hemen ödettikten sonra beklemeye başladık. 14:45 te sadece doktor görmesi için kabul edildik. Şuan saat 15:30 ancak hala damla sırası diye bir saçmalık yüzünden bekletiliyoruz. Paranızla rezil olmak istiyorsanız mutlaka buraya gelmelisiniz.

 • İHSAN SÖNMEZ
  İHSAN SÖNMEZ
  3 ay önce

  Doktor Mehmet Tahir hoca çok nazik ilgili bir doktor Allah ondan razı olsun!Fakat fotoğraftaki vale sanırsam çok kaba ve nezaketsiz!Hastaneye girecek araba markasına göre davranış ve muamele yapıyor!Hastanenize gelen herkes ödeme yapıyorgelir düzeyi farketmeksizin sanırsam ama bu şekilde çalışanlar dünya göz hastanesine hiç yakışmıyor!

 • Utku Burak
  Utku Burak
  2 hafta önce

  Doktorum Opr. Dr. Mehmet Tahir Şam ve hastane müdür yardımcısı Seda Erdinç başta olmak üzere bana önerilen smile göz operasyonum için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben operasyondan ve operasyon öncesi ile herşeyden çok memnun kaldım. Düşünenlere tereddütsüz tavsiye ederim.

 • emir Messi
  emir Messi
  bir hafta önce

  Paranizla rezil olmak istiyorsaniz tam yerine geldiniz, göz siyirma şikayeti üzerine gelmiştim 1 dk suren bir muyane icin 2500 tl aldilar ustelik indirimli fiyat . Neyse dedim ödedim dr hanim 1 dk bile bakmadan yeniden beni kassaya yönlendirdiler gözumun arkasina bakmak icin gözumun arkasini röntgeni cekceklermiş 10 bin tl istediler . Ayip yaa gurbetci oldugumu anladilar böyle bir fiyat cikardilar . Sanki ameliyat edecekler . Neyse sadakam olsun !

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın