Üye Paneli

Kaş Devlet Hastanesi, Antalya ili Kaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 2015 yılında açılışı yapılan Kaş Devlet Hastanesi, 15300 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Akdeniz’in en şirin turizm beldesi olan Kaş’a hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeye çalışmaktadır. Hastanemiz köylerle birlikte yaklaşık 55120 nüfusa hizmet vermektedir. Ayrıca bu sayı yaz mevsiminde daha da artmaktadır.

Kaş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kaş Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kalkan Yolu Üzeri Gökseki Mevkii No:37 Kaş, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,5
209 yorum
 • Hülya Hiçyılmaz
  Hülya Hiçyılmaz
  2 hafta önce

  Gördüğüm en kötü hastane Eṣim icin gitmistik esimin hem Kalp hastaligi var Ayni zamanda Ates titreme vardi surda oturun dediler esim ayakta duramiyorken onlar icerde öglen ne yesek diye konusuyorlardi ayrica yaka kagitlari yoktu haliyle sinirlenince Bize Artislik yapmayin Almanya bile bize hayran cevabi aldik ve böyle yapinca Hastaniza bakilmiycak diye bir tehdit edildik Hem sözle hem hareketleriyle oldukca bizi zor durumda biraktilar ALLAH KIMSEYI ORAYA DÜSÜRMESIN YAZIKLAR OLSUN SIZIN GIBI DOKTORLARA HEMSIRELERE KİMSE ORAYA KEYFINDEN GEZMEYE GELMİYOR

 • Batuhan
  Batuhan
  bir yıl önce

  Altay Ateşpare doktorumuza güleryüzü ve yardımı icin, hemşirelerin her birine yardımseverlikleri ve her türlü şekilde yardımcı olmak için elinden geleni ayrı ayrı yaptıkları için sonsuz teşekkürler

 • narin aydin
  narin aydin
  bir ay önce

  Ellerime demir kapı düşmesi sebebiyle gittiğim bu hastanede röntgen çektiler hangi elin daha çok acıyor diye sorup sağ diyince sağ elimi alçıya aldılar, tırnağımın koptuğu diğer elime bakmadan gönderdiler. Kaş’dan ayrılıp başka bi hastaneye gittim ve meğersem kırık olmayan elimi alçıya almışlar.

 • Mrv Cnl
  Mrv Cnl
  3 ay önce

  Kadın hastalıkları’ndaki Dr Meltem Hn ve yanında çalışan sekreter veya hemşire bilemiyorum.. “sen dili” konuşmaları ve doktor hanımın üslubunu asla sevmedım! Çocuk hastalıklarında Dr Figen hanım çok samimi ve rahatlatıcıydı..kendisine teşekkür ediyorum.. Hastanenin manzarası mükemmel zaten..

 • tuğberk evren
  tuğberk evren
  bir ay önce

  Bu hastaneyi bu kadar çirkin yapmak zorunda mıydınız ya gerçekten güzel nedir bilmemek bu işte hayatında deniz görmemiş insanlar hatta 50 yaşına kadar şehir görmemiş insanlar ülkemin en güzel yerlerinin hastanelerini yapmakla görevli. Kaş ve çevresinde kara/deniz her yerden görünen bir ucube yapı. Çok üzülüyorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.