Üye Paneli

Manavgat Devlet Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 21-11-1999 tarihinde açılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Ana binadan ayrı olarak Side’de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahip olan hastanemiz, 01-08-2006 tarihinden itibaren de yeni acil servis ve Poliklinik binaları da hizmete açılarak 2006 yılı Ağustos ayında Hekim Seçme Hakkı uygulamasına geçmiştir.

2007 Ocak ayından itibaren başlatılan Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları neticesinde 13/03/2008 tarihinde TSE ISO 9000 Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır.

2014 yılında yapılan ek bina ile yatak kapasitesini 100’e çıkarmıştır. Günümüzde 229 yatak sayısı ve 56 poliklinik ile hizmetine devam etmektedir.

Manavgat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manavgat Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi Manavgat, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

2,4
347 yorum
 • Aydın SAKALLI
  Aydın SAKALLI
  2 ay önce

  Yaklasik 2 hafta once siddetli migde agrisi sikayetiyle uykumdan uyanip 4 gun migde agrisi sanarak cesitli ilaclar kullandim ama sonuc alamayinca acil olarak hastahaneye gittim. Hayatimin en zor donemiydi. Cok guclu agrikesiciler bile fayda etmiyordu ve safra kesemde tas oldugunu ogrendim ve genel cerrah İlhan Dursun a yonlendirildim. Cok ilgili alakali guven veren devlet hastanesi bikenara ozel hastanelerde bile hissedemeyeceginiz guveni aldim ilhan hocadan. Allah razi olsun hemen yatis verdi ve tedaviye basladik. Cok zor bir surecti ve agrilarim ilaclara ragmen durmadi ve yatisin 4. Gununde ilhan hoca beni acil ameliyata aldi yuzde 90 acik ameliyat olmasi gerekirken ameliyati kapali olarak bitirdi ve acilarim son buldu. Dun taburcu oldum ve cok sukur atlattim. Sansizligim olan bu hastaligi sansim olan İlhan hoca sayesinde ucuz atlattim.. Kendisini omur boyu unutmayacagim ve minnettar kalacagim.. Eger genel cerrahi bir rahatsizliginiz olursa gozu kapali bir sekilde sonsuz guvenle ilhan hocayi bulun lutfen.. Hasta olan herkese sifalar diliyorum..

 • Nermin Yılmaz
  Nermin Yılmaz
  bir ay önce

  Kızıma mr çekilecekti gece 4 e verdiler 3 farkli mr gunduze veremeyiz dediler bize 5.40 dediler 10 dk once gelin dediler aksam cekime yakin saatte mesaj gelmis kızıma 5.20 de cekim 5.30 da cekim diye telefonu bozuktu mesajı gormemis biz 5.37 gece ordaydik mr kapısı kapalıydı hasta var sandık bize sıra gecti 5.20 de gelecektiniz bir mr cekebiliriz dediler bu arada sadece iki hasta vardi ceke ilirlerdi çekmediler odalarda oturup devletten para alıyorlar denetim yapılsın hastane sistemi berbat

 • yusuf sait işlek
  yusuf sait işlek
  bir ay önce

  Doktor haklarının hasta hakları üstünde olduğu bir sistemde kimse memnuniyet beklemesin... Bebeğimde ağır ateş olduğu halde parol yazılıp eve gönderildim ısrar etmeme rağmen çocuk doktoru bakmak istemedi. Özel hastaneye gittim covid ve enfeksiyon çıktı 2 gün yatırdılar buyur burdan yak .

 • Sümeyra Kalın
  Sümeyra Kalın
  2 ay önce

  09.02.2024 Tarihinde ilaçlı tomografi için saat 4.30'a randevu verildi bugün saat oraya gittiğimde 16.30da orada beklemem gerektiğini söylediler 17 10'a kadar tomografinin önünde benle birlikte bir tane daha amca vardı o da ilaçlı tomografi için bekliyordu o girdi o süre zarfında bir tane hemşire Bir tane de kız geldi tomografiye girmek için hemşire dedi ki bunun ki ilaçlı ben gideyim rica edeyim bizimkini alsın dedi ben beklerken içerideki amca çıktıktan sonra içeriye girdi ben girmemin üzerine odaya adama dedi ki onunki ilaçlı uzun sürer bizimkini alsana dedi ve beni dışarıya çıkarttılar hemşirenin ricası üzerine bize yapılan muameleden hiçbir şekilde memnun değilim Bir de üstüne eşim acilden mi girdiniz diye sorduğuna hayır acilden girmedi dedi acil hastası da değil torpille tomografi çektirdi hemşire arkadaşına ben bundan rahatsızım adını öğrenmek için uğraştım adını söylemedi şikayet edeceğimi bildiği için gereken yerlere gerektiği şekilde şikayet edeceğim

 • Suer
  Suer
  4 ay önce

  Ben hayatımda böyle rezil iğrenç bir hastane görmedim acildeki kadın hemşireler kendini ne sanıyor? Acile gittiğimizde hiç ilgilenmedi bile girdiğim odada bakan sarı saçlı hemşire vardı yanında bide erkek vardı rezillik ve utançtan başka birşey değil size bilerek bakmıyorlar madem bakmayacaksın ne diye bu işe girip herkesi meşgul ediyorsun o kadar ilgisiz insan varki yani iyi olan birini bulmaniz zor kesinlikle kaç kez gittim hep aynılar bu mesleğini severek yapan birileri gelse bu hastalar mağdur olmasa insanlara hakaret ederek muayne eden ve ilgisiz bakan doktor ve hemşirelee lanet olsun

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın