Manavgat Devlet Hastanesi, Antalya ili Manavgat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 21-11-1999 tarihinde açılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Ana binadan ayrı olarak Side’de bulunan Manavgat Devlet Hastanesi Side Fizik Tedavi Merkezi dahil olmak üzere 179 kadro yatağa sahip olan hastanemiz, 01-08-2006 tarihinden itibaren de yeni acil servis ve Poliklinik binaları da hizmete açılarak 2006 yılı Ağustos ayında Hekim Seçme Hakkı uygulamasına geçmiştir.
2007 Ocak ayından itibaren başlatılan Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları neticesinde 13/03/2008 tarihinde TSE ISO 9000 Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır.
2014 yılında yapılan ek bina ile yatak kapasitesini 100’e çıkarmıştır. Günümüzde 229 yatak sayısı ve 56 poliklinik ile hizmetine devam etmektedir.
Manavgat Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Manavgat Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Şelale Yolu üzeri Hastane Caddesi Manavgat, Antalya
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Cemal Uçar
geçen hafta içindeÖncelikle şunu söyleyebilirim siyaset üst düzey miş ben Ankara'dann tatile giderken rahatsızlandim ishal şikâyetiyle gittim güya acill önümde 85 kişi var iki doktor varmış güya heralde biri denize gitmiş insanlar kuzu gibi bekliyor dedim ben yabancıyım neden bişey demiyor sunuz dediler abi bişey desek kırmızı reçeteye alıyorlar bı dahaki sefere bakmazlar devletin bir an önce önlem alması lazım bana ne oldu derseniz kağıdı tekrardan bilgi işleme verdim inşallah iptal ederler hasta hasta çıktım gittim
Bünyamin kaya
bir hafta önceBabam motor kazası sonucu Gündoğmuştan ambulansla acile getirilmiş. İlgi alaka yokmuş hastaneye gelişinden bir buçuk iki saat sonra yakınlarımın serzenişi sonrası ilgilenilmeye başlanmış. İçerde sedyelerde kedi gezdiğini belirttiler. İşini hakkıyla yapan hocalarımızı dışarda tutarak o günkü hizmettem hiç memnun kalmadık
Ekaterina .Oruç
geçen hafta içinde3 katta kaldık bu sıcak havada odalarda klimalar sıcak hava ufleyor ,resmen Piştik. Bu nasıl bir hey anlayamıyorum. Acil bölümde buzhane,3 kat fırın. Sorduğu zaman merkez öyle diyip duruyorlar. Bu hasta inslara bu sıcak havada klimasız yazık günah değil mi?????????? Resmen eziyet!!!!!!
Burcu
bir ay önce6 haziran günü guatr ameliyatı oldum. Ameliyatımı gerçekleştiren Dr. Suat Özkan hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum, kendisi çok ilgili bir hoca. Ayrıca 3. Kat Genel Cerrahi servisi sağ koridordaki hemşirelere özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim hepsi de güler yüzlü ve ilgiliydi. Yine de Allah herkese iyilik sağlık versin hastaneye düşürmesin :)
dido mido
bir hafta önceBiz tatil için gittiniz de kızım kabız olmuştu,devlet Hastanesi'ne gittik sağolsun girişte çalışan kadın hemen sıra verdi bize,sanırım elif hanımdı çocuk doktoru çok tatlı bir kadın di.ilgilendiler krem verdi ve otele döndüğümüzde kızım rahatladı.