Üye Paneli

Elmalı Devlet Hastanesi, Antalya ili Elmalı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 52 yataklı Yeni Elmalı Devlet Hastanesi teknik donanımı, alt yapısı ve alanında uzman hekimleri ile hizmet vermektedir. 2013 yılında yapımına başlanan yeni hastane sayesinde Elmalı ilçesi artık dışarıya hasta göndermek yerine dışardan hasta kabulüne başlamıştır.

Hizmete açılan hastanemizde 12 uzman hekim, 7 pratisyen hekim, 5 diş hekimi, 36 hemşire, 14 ebe, 10 sağlık tekniyeni, 43 diğer personel, 39 hizmet alımı ile toplam 166 çalışanla vatandaşlarımıza kaliteli, nitelikli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Elmalı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Elmalı Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. 9280 Sok. No:4 Elmalı, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
40 yorum
 • Ajdar Parlak
  Ajdar Parlak
  2 ay önce

  En rezil hastane. Randevu almak istrdiğimde 16 gün sonrasına atıyor. Veznedeki "hanımefendi" ise aile içindeki problemleri hastalardan çıkarıyor sanırım.

 • MERVE DEMİRCAN
  MERVE DEMİRCAN
  6 ay önce

  Hastane torpil sistemiyle muayeneye başlamış. İnsanları kaç saat bekletip rezil ediyorsunuz. Hastanede tanıdığı olan kafasına göre girip muayene olup çıkıyor. Sıra numarasını kaldırın bari de herkesin kafası rahat etsin.

 • Elif Bilgiç
  Elif Bilgiç
  8 ay önce

  23/07/2023 yeğenim düştü çok ağladı bacağım ağrıyor dedi hemen hastaneye götürdük acildeki erkek bir doktor vardı çocuğa bağırması ve kaba tavrı yetmiyormuş gibi film çekildi ayağı kırık olan çocuğa hiç bir şey yok dedi çocuk gece boyu ağladı ağrısıyla sabah başka bi hastaneye götürdük kırık dendi

 • Yetkin Kaygısız
  Yetkin Kaygısız
  8 ay önce

  Daha genis daha kullanisli daha bölgeye hizmet eden bir yer olabilirmiş...eskisinden farkını anlamdım... İyi doktorlar gelmiyor olmasa gerek... Geçmiş olsunlar...

 • Fatoş Özen
  Fatoş Özen
  bir yıl önce

  diş polikliniği Hatice Aydilek yanındaki sekreter ismini bilmiyorum 21 Aralık 14.00 saatinde yanına girdik ve afedersiniz hayvana muamele bu şekilde yapılmaz anneme ve kardeşime yapılan bu saçma hareket kimseye yapılmamasini rica ediyorum gerekli yerlere de şikayet edicem bir daha gelişimde yine aynı mumamelyi görmek istemiyorum

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın