Üye Paneli

Gazipaşa Devlet Hastanesi, Antalya ili Gazipaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Antalyanın Gazipaşa ilçesinde bulunan 75 yataklı yeni devlet hastanesi Gazipaşa ve çevre ilçelere sağlık hizmeti sunmaktadır.

Gazipaşa Devlet Hastanesi, yeni bina ile 5 bin 24 metrekare kapalı alandan 19 bin 843 metrekare kapalı alana, yatak sayısı ise 65ten 75e yükselmiştir. Yeni hastanemizin poliklinik oda sayısı 20den 26ya yükseldi. Diş Polikliniği de dahil olmak üzere 26 poliklinikte vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Yeni binamızın içerisinde 4 doğumhane salonu, 11 adet cihaz kapasitesi ile hizmet verecek olan Diyaliz Merkezi, 6 yatağa sahip 2 müşahede odası olan 1. seviye olarak planlanan Acil Servisimize de ek olarak 6 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca hastanemiz 145 araçlık bir otoparka da sahiptir.

Gazipaşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gazipaşa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Cumhuriyet Mah. İpek Sok. 2 No:21/2 Gazipaşa, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,5
84 yorum
 • Sümeyra Tekin
  Sümeyra Tekin
  3 hafta önce

  Ben böyle bir rezalet görmedim. Kadın dogumda ki ALİ MERCAN beyden sadece cocugun kalp atısını duymak istedik sağlık ocagında duyulmadıgı ıcın korktuk ve gittik resmen zorla baktı. Sekveteri ve kendisini yüz ifadesi ve konuşma şeklinden dolayı kınıyorum.

 • Merve Ateş
  Merve Ateş
  2 ay önce

  Sakin,temiz ve anlayışlı personel barındıran bir hastane. Alanya devlet Hastanesi'nin kaosu yerine ilk kez burada muayene olmaya geldim. Dahiliye uzmanı sayın DR. ÖZGÜN bey hayatımda gördüğüm en anlayışlı ve güler yüzlü doktor. İşini severeken yapan doktorlara hasret kalmıştım. Kendisine güler yüzü ve iyi kalbi gibi bir yaşam diliyorum. 🤍

 • Tuğba Özdemir
  Tuğba Özdemir
  3 ay önce

  İşini iyi yapan doktorlara sözüm yok ama özellikle diş polikliniğinde bulunan Dr. Funda Hanım ve Ünal Beyi kınamak istiyorum. Hastalarına kullandıkları üslup ve yaklaşım tarzları dalga geçer gibi konuşmaları tersleyici cevapları ve asla çözüm odaklı yaklaşmak yerine saçma sapan önerilerde bulunmalarını kınıyorum. Gerekli yerlere bu konuyla ilgili şikayetlerimizi edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Biz mağdur olduk başkaları da olmasın. Teşekkürler..

 • Şeyda Kaya
  Şeyda Kaya
  3 ay önce

  Çocuk doktoru betül kaya işini titizlikle yapan bir doktor hemşireleride güler yüzlü çocuklara merhametli hepside biz 5 gündür yatıyoruz hastanede sabah kahvaltısı birde yemek bölümündekiler harıç hepsi içten samimi yemekcilerinde doktor egosu var

 • EMİNE gül
  EMİNE gül
  bir ay önce

  Tek kelimeyle RE ZA LET tek kelimeyle berbat bence en kısa zamanda sağlık bakanlığının teftişe gelip içindeki çalışanları boşaltması lazım.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.