Gazipaşa Devlet Hastanesi, Antalya ili Gazipaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Antalyanın Gazipaşa ilçesinde bulunan 75 yataklı yeni devlet hastanesi Gazipaşa ve çevre ilçelere sağlık hizmeti sunmaktadır.
Gazipaşa Devlet Hastanesi, yeni bina ile 5 bin 24 metrekare kapalı alandan 19 bin 843 metrekare kapalı alana, yatak sayısı ise 65ten 75e yükselmiştir. Yeni hastanemizin poliklinik oda sayısı 20den 26ya yükseldi. Diş Polikliniği de dahil olmak üzere 26 poliklinikte vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Yeni binamızın içerisinde 4 doğumhane salonu, 11 adet cihaz kapasitesi ile hizmet verecek olan Diyaliz Merkezi, 6 yatağa sahip 2 müşahede odası olan 1. seviye olarak planlanan Acil Servisimize de ek olarak 6 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca hastanemiz 145 araçlık bir otoparka da sahiptir.
Gazipaşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gazipaşa Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Cumhuriyet Mah. İpek Sok. 2 No:21/2 Gazipaşa, Antalya
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Sümeyra Tekin
2 ay önceBen böyle bir rezalet görmedim. Kadın dogumda ki ALİ MERCAN beyden sadece cocugun kalp atısını duymak istedik sağlık ocagında duyulmadıgı ıcın korktuk ve gittik resmen zorla baktı. Sekveteri ve kendisini yüz ifadesi ve konuşma şeklinden dolayı kınıyorum.
Merve Ateş
3 ay önceSakin,temiz ve anlayışlı personel barındıran bir hastane. Alanya devlet Hastanesi'nin kaosu yerine ilk kez burada muayene olmaya geldim. Dahiliye uzmanı sayın DR. ÖZGÜN bey hayatımda gördüğüm en anlayışlı ve güler yüzlü doktor. İşini severeken yapan doktorlara hasret kalmıştım. Kendisine güler yüzü ve iyi kalbi gibi bir yaşam diliyorum. 🤍
Tuğba Özdemir
5 ay önceİşini iyi yapan doktorlara sözüm yok ama özellikle diş polikliniğinde bulunan Dr. Funda Hanım ve Ünal Beyi kınamak istiyorum. Hastalarına kullandıkları üslup ve yaklaşım tarzları dalga geçer gibi konuşmaları tersleyici cevapları ve asla çözüm odaklı yaklaşmak yerine saçma sapan önerilerde bulunmalarını kınıyorum. Gerekli yerlere bu konuyla ilgili şikayetlerimizi edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Biz mağdur olduk başkaları da olmasın. Teşekkürler..
Tuğçe Han
bir ay önceAçıkcası ilk giderken çekindik lakin aynı güne randevu aldık ve doktor bey güzel ilgilendi. Gayet temiz bir hastane.
Hüseyin Arabacı
bir hafta önceHastane büfesi ve çok pahalı bodrum kafelerinin fiyatları ile yarış halinde tavsiyem su bile almayın.