Üye Paneli

Kemer Devlet Hastanesi, Antalya ili Kemer ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kemer Devlet Hastanesi 1984 yılında Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış, 1991 yılında Sağlık Merkezine çevrilmiş olup, 1998 yılında ise Hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni Mahalle Dedeler mevkiinde bulunan ormanlık arazide 30.929 dönüm alanda inşa edilen Yeni Kemer Devlet Hastanemizde 23.02.2015 tarihi itibariyle, 52 yataklı hastane olarak hizmetimize devam etmekteyiz.

7 bloktan oluşan yeni hastane binamız Kemer Sağlık Hizmetlerini Tesislerini Geliştirme ve Yaşatma Derneği tarafından hayırseverlerin de desteğiyle tıbbi cihaz ve donanım alımıyla katkıda bulunulmuştur.

Kemer Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kemer Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Yeni Mah. Dedeler Mevkii Kemer, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
221 yorum
 • İzel D. Arslantürk
  İzel D. Arslantürk
  bir ay önce

  Randevu alıyoruz gidiyoruz doktorlar yerinde değil, doktor işten ayrılmış. Boşuna geliyoruz ne bi mesaj ne bi haber veriliyor birde bekletiliyoruz. Tekrar randevu alıyoruz 3 hafta sonrasına veriliyor. Biz ilçede böyleyiz, büyük şehirlerde yaşayanlara kolaylık diliyorum. Sağlıkta çok ileriyiz tebrikler (!)

 • F. Lezius
  F. Lezius
  4 hafta önce

  Telefonlara saat 08.30'da hiç kimse bakmıyor. Acil servisi arayıp meşgul etmek de istemiyoruz ama bir hastane 24 saat açık ve görevli olmalı öyle değil mi?

 • kadir bıyıklı
  kadir bıyıklı
  3 ay önce

  Acil de çalışan o hemşireleriniz kendilerine faydası yok durumundalar birhafta önce bir rahatsızlığım oldu gittim acile orada bulunan hemşire bir damar yolu açtı ama nasıl açtı hala kalum şiş ve ağrılı bir iş yapamıyorum bu kolumla oradaki belkide diğerleri böyle değildir ama çok acil bu insanların işi ile ilgili ne kadar yetkin oldukları denetlenmeli

 • Nuriza Haciahmetoglu
  Nuriza Haciahmetoglu
  bir ay önce

  Daha yeni taburcu oldum kontrol ameliyat güzel geçti Gokpay Elpek kadın hastaliklari ve doğum doktomuza çok teşekkür ederim işini bilen ilgili çok memnun kaldım Kadın doğum servisteki 2 tane hemşire hanim çok ilgiliydi sagolsunlar çok ilgiliydi Yemekler harika getirenden de yapandan Allah razı olsun çok güzel

 • elvira temel
  elvira temel
  4 ay önce

  1,5 yaştaki kızımın kolu kırılmıştı, çokta güzel ilgilendiler. Acilde 27 ekimde çalışan bay ve bayan çok hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Ortopedi bölümündeki Çağrı Bey, yanındaki Bayan ve Nazar Hanım son derece pozitif ve çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim ilginiz için!

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın