Kemer Devlet Hastanesi, Antalya ili Kemer ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Kemer Devlet Hastanesi 1984 yılında Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış, 1991 yılında Sağlık Merkezine çevrilmiş olup, 1998 yılında ise Hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Yeni Mahalle Dedeler mevkiinde bulunan ormanlık arazide 30.929 dönüm alanda inşa edilen Yeni Kemer Devlet Hastanemizde 23.02.2015 tarihi itibariyle, 52 yataklı hastane olarak hizmetimize devam etmekteyiz.
7 bloktan oluşan yeni hastane binamız Kemer Sağlık Hizmetlerini Tesislerini Geliştirme ve Yaşatma Derneği tarafından hayırseverlerin de desteğiyle tıbbi cihaz ve donanım alımıyla katkıda bulunulmuştur.
Kemer Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.
Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Kemer Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Adres: Yeni Mah. Dedeler Mevkii Kemer, Antalya
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.
Kumsal Deniz Poyraz
geçen hafta içindeKesinlikle rezalet,gecen gün yüksek tansiyon nedeniyle hastaneye acilden giriş yaptık.Yarım saat tansiyon ölçme yerinde bekleme ardından bizi müşahade alanına aldılar, acil doktorunun özgüveni egosu ağzımızı açık bıraktı terbiye desen 0 hijyen desen 0 yatakta oturmaya tiksindik sandalyede güya açtıkları damar yolundan serumun bitmesini bekledik bulunduğumuz yatağın yanında diğer hastadan kalma kan izleri vardı keza sedye de öyle “temiz çarşaf” diye dolapların içişlerine tepiştirdikleri çarşafları elinize tutuşturuyorlar geçirmemiz için gerçekten özellikle denetim gerekiyor konunun sağlık olduğu bir yerde hastalık kapmaktan korktuk Ayrıca burnu karıştırdıktan sonra iğne yapmaya kalkan hemşire beyin bulunduğu yerin farkına ciddiyetine varmasını önem ve rica ediyorum
Aida Gündemir
2 hafta önce2ay önce kalp rahatsızlıyla acile gitdik doktor sabah kardiyolojiye gidin dedi gitdik kardiyoloji iki gün izinliimiş.ve genel olarakta çok kötü iygilenmiyolar ücretli bile gitsek. Hemşireler de aynı carşaflar pis müşade odasında temiz carşaf istedim yok dediler .
İbrahim Aytekin
bir hafta önceDR. (Mecit eksilmez) doktorluğu hak etmeyen kimse lütfen doktor olmasın tıpkı bu kişi gibi açaba böyle insanlar diplomayı manavdanmı alıyor yoksa hukuk fakültesindenmi gerçekten ayırt edilemiyor sayın yöneticiler bu kişiye lütfen ilk olarak insan olmayı öretin daha sonra doktor olarak calışsın
gökçe sarı
2 ay önceLütfen ama lütfen doktorları biraz güler yüzlü olsun. Bir tane bile doktor göremedik daha güler yüzlü asistanlarda kendileri gibi. Bu ne arkadas bu ne mutsuzluk ? Diğer herşey süper işlerimizi hemen halledebiliyoruz çok kısa süre sıra bekliyoruz doktorlar dısında cok memnunuz :)
Emrecan Terim
bir ay önceBen hayatımda bu kadar kötü bir devlet hastanesi görmedim doktorlar ilgisiz saygısız milletin rahatsızlığıyla dalga geçiyorlar kendi aralarında ben bu kadar vicdansız insanı daha önce bir arada görmedim özellikle acil