Üye Paneli

Korkuteli Devlet Hastanesi, Antalya ili Korkuteli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Korkuteli Devlet Hastanesi, önceleri Sağlık Merkezi iken 1983 yılında yataklı tedavi hizmetlerine başlamıştır. 2015 yılından itibaren Hastanemiz 100 yataklı yeni binasına taşınmıştır. Yeni binamız fiziki durumu itibariyle 4 bloktan oluşmaktadır. Bu bloklarda tüm yataklı tedavi kurumu hizmetleri verilmektedir. Bu bloklar A-B-C-D blokları ismini almakta ve size daha iyi hizmet verebilmek için birimler ayrı bloklarda bulunmaktadır. Hastanemiz 26411 m2 arsa alanı ve 19000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır.

Korkuteli Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Korkuteli Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Uzunoluk Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:125 Korkuteli, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
92 yorum
 • Hamza Gökmen
  Hamza Gökmen
  5 yıl önce

  Hastahane personeli gayet ilgili. Koridorlardaki zeminlere yapıştırılan yönlendirmeler çok güzel olmuş. Lavabolar birazdaha bakımlı olabilir. Çevre düzenlemesi henüz bitmemiş. Bitince çok daha güzel olacak gibi.

 • Gülşen ÇALIŞKAN

  Aslaaaa hiç bir hastanızı götürmeyın babama hem yanlış ilaç verip hem ambulans onayı vermeyıp Antalya’ya sevkını yapmadılar. 7 saat sonra sevk onaylayıp o da tabi cimere şikayet ile hastamızı çok ağrı çektirip rezil ettiler .Aslaaaa ilgi alaka yok .İlgileniyoruz dıye sizi oyalıyor ve kandırıyorlar .şikayet:Acil bölümü

 • Sibel Balyemez
  Sibel Balyemez
  2 ay önce

  8 30 da randevu veriliyor 930 oldu göğüs hastalıkları uzmandr hala gelmedi muayene 9 da başlaması gerekmiyor mu

 • Sehid Didin
  Sehid Didin
  10 ay önce

  Hasta kabul e gittik kaydınız oldu deyip yukarı gönderdiler, çıktık yukarı yok kaydınız onaylanmamış deyip aşagı tekrar, onlar aralarında telefonlaşıp muhtemelen 'eşim yabancı olduğu için' bize para ödetmeye karar verdiler ordan vezneye gönderdiler, dedi "ödemeniz gereken birşey yok". Ordan hasta kabul e gittik dedi 'Ben düzenleme yaptım tekrar vezneye gidin', gittik sorduk 550 tl ödeme çıkarmışlar, dedim beş kuruş vermem sgk ya gidip sigortasını onaylatacakmışız hepsi hikaye bizden para tırtıklamaya çalıştılar. Hasta kabuldeki personel zaten cahil işi bilmiyor tecrübeli tilkiye danışıyor herşeyi..

 • Enes Mutlu
  Enes Mutlu
  5 ay önce

  6 gün hastanede yattım. Hemşiresinden doktoruna yemeklerinden odalarına herşey dört dörtlük. Allah tüm personelinden razı olsun.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.