Üye Paneli

Özel Memorial Antalya Hastanesi, Antalya ili Kepez ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Özel Memorial Antalya Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (242) 314-6666 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Memorial Antalya Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:91 Kepez Kepez, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,7
4.637 yorum
 • MAVİ ENERJİ
  MAVİ ENERJİ
  3 hafta önce

  Doktorumuz Sn. Mahmut Akyüz tarfından gerçekleştirilen bel fıtığı ameliyatım gayet başarılı ve sorunsuz tamamlanmıştır. Mahmut beyin bilinen tecrübesi, babacan yaklaşımı, hastalık ve ameliyatla ilgili bilgi aktarımı son derece takdire şayandır. Başta değerli hocama, ekibine, tüm hastahane personeline içten teşekkürlerimi sunmak isterim.

 • Gizem Zeynep Bektaş
  Gizem Zeynep Bektaş
  bir ay önce

  Hizmet vermeden para almanın peşinde , insani değerlerini kaybetmiş bir numaralı hastane. Cansu hn ım anlayışsız tutumu ile idari sıfatı alması, resepsiyon çalışanlarının misyon değerlerinin ve hizmet sektörünün anlamını bilmemesi de beraberinde. Sağlık sigortamın geçerli olup olmadığının kontrol edilmesini istedim. Allianz application ı açarak personele verdim. Muaneden sonra belli olur diyerek sürekli geçiştirildim. Tüm yönlendirmeler polikinlikten randevu oluşturalım şeklinde. Yapılacak tek işlem kan alımı - total kolestrol değerimin kontrolünü- sağlamaktı. Sigorta karşılaması için dahiliyeden giriş yapılmalı denildi. Ortalama ne kadar bir ücret soruma asla cevap alamadım. 1 SAAT randevum için bekletildikten sonra 4 DAKİKA doktor sohbeti sonucu yönlendirmeyi yaptı dr. Ümit. Ödemem 1000 küsür LİRA. Safa yatan AAA GIZEM HANIM KARŞILAMIYORMUŞ sigortanız sözleri... Ben bu parayı ödemek istemiyorum o halde kan da aldırmak istemiyorum dedim Sonrası Cansu hn ve ödemek zorundasınız ile devam eden sözleri. HİZMET ALMADIM! Saygısızlık ! Hasta olup doktor da öneri verip hayatıma katkısı olsa inanın helal olsun diyeceğim ama son kuruşuna kadar o para sizden çıkacak. Yazık sisteminize insanlığınıza !

 • Birol Erbudak
  Birol Erbudak
  6 ay önce

  Eşim onkoloji hastası hastanenizde klinikte ve katta serviste hizmetler alıyoruz. Ara ara yatış yapıyoruz. Kıymetli hocamız Mustafa ÖZDOGAN bize olan desteklerinden, ilgisinden ve sabrından dolayı çok teşekkür ederiz. Kendisi ülkemizin en kıymetli hocalarından iyiki var. Kliniğin banko personeli sürekli güler yüzlü hemşiremiz Buse hanım harika bir insan her an kendisinden bilgi alabiliyoruz. Serviste eşimle ilgilenen hemsirelerimiz çok iyiler sürekli güler yüzle sizi motive ediyorlar. Kat hocamız Mehmet hocamıza istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz her sorunuza cvp verip sizi bilgilendiriyor. Fizyoterapist hocamız Semanur hanım sizi hiç yanlız bırakmıyor hergün kontrole gelip yapmanız gereken egzersizleri yaptırıyor. Resim hocamız Aysun hocamiz da mükemmel biri size sürekli pozitif enerjisiyle motive ediyor.Hemsirelerimizden Ayyüce hanıma ayrı bir teşekkür borçluyuz kendisi çok pozitif bir insan onun enerjisi pozitifliği size de yansıyor. Tüm hemsirelerimize ve personeline çok teşekkürler.

 • Meryem Söylemez
  Meryem Söylemez
  bir ay önce

  Aralık ayında doğum yaptım ama yapmaz olsaydım dediğim anlar yaşattı hastane personeli kadın doğum yatış bölümünde çalışan hemşirelerin davranış şekli hiç hoş değildi bizimle ilk gün ilgilenen hemşire dünyalar tatlısıydı ama gece bakan hemşireler özellikle sarıya dönük ve gözlüklü olan hemşire egosu ve davranış şekliyle çok rahatsız etti yenidoğan bebeğimi testler yapılması üzerine gece odadan aldılar ve çocuk çok ağladığı için onlarla gitmek istedi odaya alamacaklarını söylediler ama yine gitti kardeşim zaten bi kaç oda yanımızda bakıyorlardı sonra ona ters bakmalar üstten konuşmalar bu devirde haberlerde birsürü olay görüyoruz olmaz dediğimiz şeyler oluyor çocuğun yanında olmak istediğimiz zaman böylemi davranılır sonrasında terslenme olunca bebeği odaya öyle sinirle getirdi ki hemşire hızlıca bıraktı sinirle çıktı çocukla ilgili soracağım soruyu sormamı beklemeden ameliyatlı Halimle arkasından gittim hanımefendi yüzümüze bakmadan konuşuyor sevmiyorsan işini yapma parasını verip doğum yapıyoruz böyle davranılması için değil asla memnun kalmadım geçirdiğim zor saatleri daha zor yaptı iş stresini anlarım ama yeni doğum yapmış ağrılı ve bilgisiz bi anneye böyle yaklaşılması çok yanlış özenle seçtiğim hastane beni çok pişman etti

 • Nitida
  Nitida
  2 hafta önce

  Şüphesiz Antalya'daki en iyi tüp bebek merkezi.. En iyi doktor ve ekibi.. Şafak Hocam o kadar değerli ve bilgili bir doktor ki başka hastane ve doktorlarda zaman kaybetmeyin. 38 yaşındayım ve daha önce başka hastanelerde tedavi oldum ama sonuç alamamıştık. Şafak Hocamın tedavi sürecinde doğru analiz ve tespitleri sonucunda şuan hamileyim. Bu kadar stresli bir süreci ekibiyle birlikte verdiği güven ve emeklerle sorunsuz bir şekilde geçirmenizi sağlıyor. Sekreter arkadaşlar, hemşireler, embriyologlar ve tabiki canım Şafak Hocama çok teşekkür ederim bize yeni bir hayat verdiniz🏼❤️ hep var olun

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın