Üye Paneli

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde eğitim ve araştırma hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1985-2007 yılları arası hizmet veren Antalya Devlet Hastanesi binasının 1970 yılında 400 yatak kapasiteli olacak şekilde yapımına başlanmış ve 15 yıllık inşaat süresinden sonra 1985 yılı ortalarında hizmete girmiştir. Ayrı bir binada hizmet veren 125 yataklı Doğum Evi ise, 1986 yılında kapatılarak Devlet Hastanesi bünyesine dahil edilmiş, hastanenin kadrolu yatağıda 525’e çıkarılmıştır. Yatak kapasitesinin hizmet verilen nüfus yoğunluğuna göre yetersiz kalması nedeniyle binaya yapılan ilavelerle, 1997 yılında kadrolu yatağı 600’e çıkarılmıştır. Bölge hastanesi konumunda hizmet vermiş olan Antalya Devlet Hastanesinin 2005 yılındaki fiili yatak sayısı ise 625 idi.

28. 04. 1995 tarihinde eski bakanlarımızdan Mehmet Yazar tarafından trafik kazasında ölen kızı Sema Yazar anısına Çevre yolu, Teomanpaşa mahallesinde inşaa edilen Sema Yazar Semt Polikliniğinin, 01-03-2000 tarihinde Antalya Ticaret Borsası tarafından Lara bölgesinde inşaa edilen Antalya Ticaret Borsası Semt Polikliniğinin, 04-09-2001 tarihinde Uncalı bölgesinde inşaa edilen Uncalı ve Siteler Semt Polikliniğinin devreye sokulmasıyla, poliklinik ihtiyacı, 23. 09. 2005 tarihinde Kepez bölgesindeki tadil edilen Aşır Aksu Hastanesinin bünyesine katılmasıyla toplam yatak sayısı 950’ye çıkarılarak yatak ve ameliyathane ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmıştır.

Günün ve geleceğin koşullarına uygun olarak, modern tıp hizmetinin verilebileceği, çevre yolları ve ulaşım kolaylığını da içerecek şekildeki geniş kapsamlı bir hasta konforunun düşünüldüğü, modern hastane mimarisinin örneklerinden biri sayılabilecek Yeni Hastane binası 26-11-2007 den itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Resmi açılışı 11-05-2008’de yapılmıştır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad. Soğuksu Muratpaşa, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
1.534 yorum
 • Fulya Aras
  Fulya Aras
  2 hafta önce

  Doğum için asla tercih edilmemesi gereken bir hastane. Siz ağrı ve sancılarınızla başa çıkmaya çalışırken sırf canınız yanıyor çığlık atıyorsunuz diye azar çeken alay eden personelleri var. Özellikle hemcinslerimiz yani kadınlar. Nadiren bir iki bayan personeli ve bir iki tane erkek personeli anlayışlı..onun dışında sanki bu işi silah zoruyla biz yaptırıyormuşuz gibi davranan personellerle dolu..Özellikle biri turuncu saçlı zayıf genç mavi önlüklü bayan, diğeri de uzun boylu biraz irice ,siyah saçlarının arasında sarı saçları da olan genç mavi önlüklü bayan..son bahsettiğim uzun irice olan genç bayan personel sırf bağıra bağıra azar çekebilmek için acilen alındığım sezaryen odasına kadar girip güzelce azarını çekip öyle gitti. Ağrı ve sancılarımdan kafam yerinde değilken birde personeller tatafından böyle acımasızca tavırlar görmek gerçekten çok zoruma gitti. Gerçekten çok üzücü.. Doğum yapmak için asla tercih etmeyin derim..bu insanlar çok tahammülsüz işlerinde maalesef..

 • Bülent Sürme
  Bülent Sürme
  2 ay önce

  Dahiliye servisine 8 gece konuk olduğum, personelinin ozveri ile çalıştığı, sıkıntılara çare, hastalıklara şifa olmaya gayret ettiği, iklimlendirmesi başarılı; temiz ve bakımlı bir hastane. Kedileri bile sizinle konuşuyor. Soruyorsunuz cevap veriyorlar.

 • Kadir Yaman
  Kadir Yaman
  bir ay önce

  Antalya eğitim araştırma hastanesi çocuk yoğun bakımı bölümünde 22 gündür kızım yatmakta doktorumuz ebru hocamızdan ve çalışan tüm personelden çok memnunuz Allah hepsinden razı olsun. Çok ilgili ve alakalılar.

 • Halil Koca
  Halil Koca
  bir ay önce

  Antalya eğitim araştırma hastanesi çocuk yoğun bakımda yatmakta olan oğlumuz Rüzgar koca 8 gündür yoğun bakımda yoğun bakım doktorumuz Ebru Atike Ongun hocamızdan Allah Razı olsun kendi çocukları gibi, bütün yoğun bakımdaki çocuklarla ilgileniyor. Bir yandan Nöroloji doktorumuz Gültekin kutluk hocamıza çok teşekkür edıyoruz Allah bütün hocalarımızdan razı olsun yatmakta olan tüm çocuklarımıza acil şifalar dilerim

 • Cemil PATIR
  Cemil PATIR
  bir hafta önce

  Berbat bir yer doktor ve hemşireler bizi bir insan olarak görmüyorlar sanki dünyayı yeniden yaratıyorlar.Bilgiyi sen sakliyacaksan niye öğreniyorsun ,herkesi yaşlı genc hasta, hasta yakını bu kişilere bilgi vermek senin görevin.Hemşire ve doktorlar çok havalı gibiler fakat bizim gözümüzde sadece gibiler.inşallah birileri bu yorumları görür. Uzm dr.Serkan Ceylan genel cerrah size çok teşekkür ederim. İlgi alakanız için minnettarım Allah yolunuzu açık etsin saygılarımla.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın