Üye Paneli

Akseki Devlet Hastanesi, Antalya ili Akseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. 1988 yılında hizmete açılan Akseki İlçe Devlet Hastanesi; Akdeniz bölgesinin Antalya ilinin şirin ilçesi olan Aksekide bulunmaktadır.

Genel Cerrahi Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Göz Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliniği, Acil Servis, Diyaliz Merkezi ve Evde Sağlık Hizmetleri birimleriyle; 4 Uzman Hekim, 2 Diş Hekimi, 7 Tabip, 41 Sağlık Personeli, 16 idari ve yardımcı hizmetler personeliyle hizmetlerimizi en iyi ve kaliteli şekilde sunmaya devam etmektedir.

Hastanemiz ilçemiz ve İbradı ilçesi ve mahalleleri ile birlikte yaklaşık 15.000 nüfusa hizmet vermektedir. Hemodiyaliz Merkezimizde hastalarımıza diyaliz hizmeti verilmekte ve diyaliz hastalarımız diyaliz aracımızla konforlu ve dikkatli bir şekilde evlerinden alınmakta ve tedavileri sonrası evlerine götürülmektedir.Ayrıca evde sağlık birimimizle hastalarımıza evlerinde sağlık hizmeti verilmekte ve takipleri yapılmaktadır.

Amacımız uzman kadromuza hızlı, kaliteli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmetini hastanemize başvuran herkese eşit biçimde sunmaktır.

Akseki Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Akseki Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Hacı İlyas Mah. Atatürk Cad. No:100 Akseki, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
12 yorum
 • Osman Cengiz
  Osman Cengiz
  8 ay önce

  Küçük bir hastahane Doktor Ebru hanım ve diğer personeller gayet ilgili güleryüzlüler. He röntgen hariç çok da bir imkan yada bölüm yok olsa iyi olurdu

 • Tanju coşkun
  Tanju coşkun
  bir yıl önce

  Akseki devlet hastanesi genel olarak sakin ve sessiz bir kurum. Doktor ve diğer sağlık emekçileri oldukça ilgili v3 güler yüzlü. Keşke Türkiyenin tüm illerinde hastaneler bu kadar iyi olsa

 • Ecevit Sulukaya
  Ecevit Sulukaya
  11 ay önce

  Bu hasta haneden memnun musunz

 • AZA
  AZA
  2 yıl önce

  İlçe Hastanesi, fazla bi beklentiye girmeyin.

 • Fazıl Deveci
  Fazıl Deveci
  bir yıl önce

  İmkanlar dahilinde hizmet veriyor

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.