Üye Paneli

Finike Devlet Hastanesi, Antalya ili Finike ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yaptırılan 50 yataklı Finike Devlet Hastanesi 1971 yılında hizmete açılmıştır. 2018 yılı Aralık ayında açılışı yapılan Sahilkent mahallesinde bulunan 160 yatak kapasiteli ve 18 bin 600 metrekarelik modern binasında Finike ve çevre halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

16 yataklı 2. Seviye Genel Yoğun Bakım Servisi, 12 yataklı 2. Seviye Acil Servis Gözlem Ünitesi yeni binada hizmet vermektedir. Yenidoğan Yoğun Bakım Servisi 4 küvöz yatağı ile 1. seviye olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Palyatif Bakım Servisi 20 yatağı, ameliyathane ünitesi özellikli ameliyatların yapılabileceği 4 modern ameliyat salonu, 2 adet sancı-doğum-loğusa odasının bulunduğu 6 yataklı doğumhane ile hizmet verilmektedir.

Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji tetkiklerinin yapıldığı laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, solunum fonksiyon testi, alerji laboratuvarı, efor, ekokardiografi hizmeti, tansiyon holter, ritim holter, EMG, EEG, yenidoğanın işitme taraması, ESWT, kriyoterapi, sistoskopi, ESWL, diyetisyen, psikolog, sağlık kurulu hizmeti, Endoskopi, Kolonoskopi, Kan Transfüzyon Merkezi, 10 Yataklı Fizik Tedavi Ünitesi, 12+1 yataklı Hemodiyaliz Ünitesi yeni hastanemizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Finike Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Finike Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Sahilkent Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:302 Finike, Antalya

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,7
181 yorum
 • Nevin Yılmaz
  Nevin Yılmaz
  bir ay önce

  Merhaba, 1965 Ankara doğumluyum bu yaşıma kadar gördüğüm en güzel ve hijyen olarak tanımladığım hastane. Başta Göz Dr Nuray yazıcı ve ekibinin sabırlı ve samimi davranışlarına çok çok teşekkür ederim.Muhteşemsiniz.İnşallah bu düzende devam eder. Saygılarımla.

 • Berat Özcan
  Berat Özcan
  bir ay önce

  Allah belasını versin işten caymış doktorların hepsi orda acile geliyoruz ne sıra diye bı düzen var herkes kendi kafasına göre girip çıkıyor Haram zıkkım olsun aldıkları para işten sıkıldıysanız yapmayın kardeşim atama bekleyen binlerce insan var işini severek yapan insanlara ihtiyaçımız var düzen yok bı sıra alıyosun acil bölümüne 2 saat bekliyorsun sanki içerde amaliyat yapıyolar devlet hastane yapıyor ama daha bı muane bile olamıyorsan bı hastanede ne gereği var kardeşim

 • Gülsemin
  Gülsemin
  2 ay önce

  Çocuk doktoru Bade Bay bebeğimi rahatsız olduğu için götürmüştüm muayene etti sonra aşı sordu yaptırmadım diyince Bi anda tavrı değişti kadın saçma sapan bir üslupla yüzümüze bile bakmadan odayı terk etti bu nasıl bir davranıştır,neyin kafasını yaşıyor kime afra tafra yapıyorlar ki seçimlerimizde özgürüz ister yaptırır ister yaptırmayız o nasıl bi davranıştır.

 • Bulent Unalan
  Bulent Unalan
  5 ay önce

  Hastaneden Memnuniyetimi bildirmek için yazıyorum.....Hastanız olarak hastanenizin Göz polikiliğinde katarak Ameliyatımı yapan Sayın Opr Doktor SEMİH ÖNER'e Ellerine Kollarına Sağlık temennisiyle Teşekkürlerimi bildirir Ameliyat Öncesi sonrası AYŞEGÜL Hemşire Ve mesai Arkadaşlarına.....Hastanenin Genel Hizmet Şartlarını Bizzat yakınen Gördüğüm Her bir konuda sıtandartlarını Yüksek tutmaya calışan ilgili Alakalı Sayın TAMER YİĞİT Müdüre Memnuniyetimi bir vatandaş olarak bildirmeyi vazife kabul ederim...Saygılarımla Bülent Ünalan

 • Dilek Özekin
  Dilek Özekin
  3 ay önce

  8 12 2023 cuma günü hastanenizde bel fitigi ameliyatı oldum dr Salih kaya efsane bir dr insanlığı mütevaziligi ile bizi mest etti çok başarılı bir ameliyat geçirdim hastane çok güzel çok temiz personel güler yüzlü işinin ehli hemşire şerife soylu ve diğerlerine çok müteşekkirim.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın