Üye Paneli

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 04.08.2008 tarihinde ilk başhekimimiz Zekai Kafaoğlu İdaresinde 8 poliklinikle verilmeye başlayan ağız ve diş sağlığı hizmeti, 43 poliklinikle devam etmiştir. 21.05.2012 tarihi itibarıyla Bahçelievler Mahallesinde 9947 metrekare içerisinde, 56 poliklinik, 1 acil hizmetler polikliniği, 1 mahkum polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi, ile yeni hizmet binamızda hasta muayene ve tedavi hizmetleri, 21.01.2020 tarihinde Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak verilmeye devam edilmektedir

Merkezimizde bulunan tam teşekkülü ameliyathanede genel anestezi ile özellikle engelli vatandaşlarımıza diş tedavisi ve diş çekim işlemleri uygulanmaktadır. Ayrıca yeni hizmet binamızda Hasta – Çalışan Güvenliği gereklilikleri ile tam donanımlı olarak, steril ve yarı steril alanlarıyla standardize edilmiş ameliyathanemizde Periodontoloji, Ağız ve çene Cerrahi Uzmanı ve bir kısım diş hekimlerimiz tarafından genel anestezi altında diş çekimi ve implant uygulamaları yapılmaktadır.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında; 1Diş hekimi 1Diş teknisyeni, 1hemşire ve 1 şoför ile sağlık sorunları nedeniyle Merkezimize müracaat edemeyen hastalarımıza hizmet verilmektedir. Koruyucu hizmetler alanında ise 7 adet çocuk polikliniğimiz mevcuttur. Bu polikliniklerimizde diş tedavileri, Flor uygulamaları, Fissür Sealant uygulamaları yapılmakta; Hastanemize baş vuran öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı taramaları yapılarak eğitim verilmektedir.

Hastanemize bağlı Karesi Ağız ve Diş Sağlığı semt Polikliniğimizde de tüm işlemler yapılmaktadır.

Hasta ve hasta yakınlarının temel hakkı olan sağlık hizmeti alanında hekimini seçmesi ve değiştirmesi, teşhis ve tedavilerinde katılımcı rol oynamaları vazgeçilmez hedefimizdir. Hasta Haklarına İlişkin Avrupa Statüsü Ana Sözleşmesi, Hasta Hakları Yönetmeliği, Yataklı Tedavi İşletme Yönetmeliği gereğince hastalarımıza Hekim Seçme Hakkı merkezimizde tüm gereklilikleri ile uygulanmaktadır.

Tanı ve teşhis amacıyla merkezimizde 2 adet Dijital Panoramik Röntgeni, 3 adet Periapikal Diş Röntgeni mevcuttur. Dijital olarak çekilen diş röntgen filmleri hastane otomasyon sistemi sayesinde, doğrudan polikliniklerde hekim bilgisayarında görüntülenmekte, böylece hastalarımızın röntgende bekleme sürelerini azaltmış bulunmaktayız. Ayrıca bu sistemle röntgen tehlikeli atık suları üretmemiş oluyoruz.

Merkezi sterilizasyon ünitemiz 2 adet büyük otoklav, 2 adet masa üstü otoklav ve diş tedavilerinde kullanılan başlıkların sterilizasyonu için 6 adet başlık bakım otoklavları ile hizmet vermektedir. Günümüz koşullarında diş tedavilerinde Sterilizasyon Ünitesinde konusunda eğitimli ve deneyimli personellerimizle en üst standartlarda kontrollü olarak sterilizasyon işlemleri yapılmaktadır.

Merkezi ısıtma, soğutma, kompresör sistemleri ve kesintisiz güç kaynaklarıyla merkezimiz teknik hizmetler ile destekli olup tüm fiziki alt yapıya sahip bulunmaktadır. Merkezimiz hasta ve çalışanlarımızın güvenliklerinin sağlanması amacıyla 24 saat güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir.

Vatandaşlarımız 182 MHRS (Merkezi Randevu Sistemi) ile muayene olmak istediği hekimimize randevu alarak tedavilerini yaptırabilirler. Merkezimizde poliklinik hizmetleri sonrasında hafta içi 17:00 – 08:00 saatleri arasında, hafta sonları ise 24 saat durumu acil olan hastalarımıza kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Balıkesir Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Bahçelievler mah. 100. Yıl Cad. 289 Sk. Altıeylül, Balıkesir

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,1
214 yorum
 • Fadime Tasir
  Fadime Tasir
  bir hafta önce

  Gerçekten iğrenç bir hastane hasta kayıttan doktorlarına kadar suratınıza bakmıyorlar tedavi olmaya mı geliyoruz azar yemeye mi zorla mı çalışıyonuz kardeşim çalışmayın o zman hele çocuk doktorları sürekli demet hanıma yönlendiriliyor başka doktor yok gibi siz napiyorsunuz o zmsn orada çocuğun dışı ağrıyor demet hanıma ulaşmak mümkün değil başka doktora randevu alıyoruz neden bana geldiniz diyo kardeşim kime randevu bulursak ona geliyoruz mecburen meraklıniz değiliz açtığınız hastaneye bak rezalet gerçekten insan varını yoğunu satıp özele giderim daha iyi devletimiz uyumaya devam etsin bunlar boşuna maaş alıyor orda akşama kadar telefonla konuşsunlar ama sorsan hastane yaptık yapmazolaydiniz haram zıkkım olsun

 • RS10
  RS10
  bir hafta önce

  Kızımın çürük dişlerini çekemediler, endodonti bölümüne sevk ettiler ancak 2 ay mücadele etmemize, CİMER'e şikayet etmemize rağmen bir randevu alamadık, hiç bir sonuç alamadık. Mecburen özel diş polikliğine gittik. Koskoca Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin yapamadığı diş çekme ve kanal tedavisi işlemlerine Diş Hekimliği Fakültesinden yeni mezun bir diş hekimi aynı günde başladı ve kısa sürede tamamladı. Biz boşu boşuna 2 ay vakit kaybettiğimiz ve gereksiz diş ağrısı çektiğimiz ile kaldık.

 • DİDAR ÖZKAYA
  DİDAR ÖZKAYA
  3 ay önce

  Yapılan dolgu sonucu ağrı oluşması halinde 2 kere gitmeme rağmen düzeltme yapıldı gönderildim. Ege üniversite diş fakültesine geldim dolgu da hala çürük olduğu söylendi. Endodontiye sıra alamıyorsun. İdareye gittim başhekim yardımcısı telefonla konuşmaktan hastayı dinlemeye vakti yok. Hizmette sıfır bir hastane.

 • Seheryeli
  Seheryeli
  4 ay önce

  Kızımın yaklaşık 2 yıldır diş tedavisini gerçekleştiren Dr. Ela Nur Hamarat'a çok teşekkür ederim. İşinin ehli, anlayışlı en önemlisi bir çocukla nasıl iletişim kuracağını çok iyi bilen bir doktor. Çocuklarınızı rahatlıkla götürebilirsiniz. Doktorumuza da görevinde başarılar diliyorum.

 • Umut Efe
  Umut Efe
  2 ay önce

  Özlem Yılmaz Kanber isimli doktor insanı azarlar gibi konuşuyor napabilirim ya hap yazmayayım da ne yapalım dedi annemi azarlamış annemden sonra gelen kıza da aynı şekilde kız siz özlem hanım mısınız demiş kapılarda isim yazıyor görmüyor musun diyiyormuş hiç ilgilenmiyorlar başlarındsn savıyorlar. Ve doktor ne beyaz önlük giymiş, laubali şekilde konuşuyor insanlarla.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.